Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha elmegyek egy igényes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elmegyek egy igényes prostihoz ott a szex előtt tényleg kötelező közösen lefürödni a prostival?

Figyelt kérdés

2015. aug. 9. 13:26
 1/6 anonim ***** válasza:

1. Nem kötelező, da ha igényes és Te is az vagy akkor ajállott!

2. Együtt vagy külön, az megállapodás kérdése. Van akivel lehet, van aki pénzt kér érte, de olyan is van aki elutasítja.

2015. aug. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem, sokkal nagyobb a valószínűsége, hogy ő már megfürödve vár és amikor megérkezel, akkor egyenesen a zuhanyzóba küld.
2015. aug. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
33%

Jah és a pénztárcadat vidd magaddal a fürdőbe ne hagyd a szobában.

Jah és hiába hiszed,h egyedül vagy a lakásában,mert általában mindig van egy verőlegény vmelyik szobában ,ha baj van.

Szóval vigyázz a lóvédra.

2015. aug. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi a vízszámlát ő fizeti...
2015. aug. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen a többségnél kötelező, de nem szoktak veled menni...
2015. aug. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Akiknél jártam elég közel laknak hozzám én otthon szoktam megtisztálkodni és amikor ezt közlöm el is hiszik. Ha pisilnem kéne véletlenül lent lemosom magam. Ha pl. melóból megyek akkor megzuhanyzok. Szóval többnyire megkérdezi, hogy "zuhanyozni akarsz-e?".


A közös fürdőzés legtöbbjüknél extra tehát plusz X összeg anélkül egyedül fogsz zuhanyozni. Én ugyanahoz a lányhoz járok féléve néha beszáll mellém :)

2015. aug. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!