Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kreol bőrű, barna hajú, zöld...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kreol bőrű, barna hajú, zöld szemű vékony lányként esélyem incs az olaszoknál?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, hogy a fehér bőrű, szőke hajú, kék szemű lányokat szeretik. Illetve még a törökökről azt hallottam, hogy szeretik, ha "van mit fogni" egy lányon, rajtam meg egyáltalán nincs semmi... Persze tudom, ők törökök, nem olaszok, de mindkettő ilyen déli nép.

2015. aug. 9. 14:38
 1/7 A kérdező kommentje:
*sincs
2015. aug. 9. 14:40
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

Te most komolyan az alapján akarsz pasit találni magadnak, hogy török vagy olasz-e?...


Mi a baj a Svédekkel? Vagy a mexikiakkal? Vagy a magyarokkal?


A kérdésedre a válasz pedig (ha komoly kérdés volt) hogy ahány ház annyi szokás, Magyarországon is mindenféle csajokat szeretnek, ugyanígy a világ bármely országában, van aki ezt, van aki azt.

2015. aug. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

egy albánnál még talán lenne esélyed :))

de nálam is az biztos!

2015. aug. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Van egyfajta beteges vonzalmam a külföldiek felé, ami ellen nem tehetek semmit (de nem is akarok). Ez van.

Első szerelmem egy svéd volt, szóval abszolút semmi bajom nincs velük. :D Második szerelmem meg magyar volt. A mostani pedig brazil. (Szigorúan zárójeles megjegyzés: a svéd és a brazil "sztárok".) De a mexikóiakkal sincs semmi bajom, finom a kajájuk. A magyarokkal már mondjuk annál inkább... nem szeretnék általánosítani, tisztelet a kivételnek, de a magyarok többsége rosszindulatú, bunkó, irigy, ok nélkül b*zizó, ok nélkül beszólogató, másokat fikázó. Sokszor már direkt emiatt nem olvasom el a kommenteket néhány cikknél.

De a kérdés nem ez volt. Szerlmes vagyok az olaszokba. Mindegyikbe. :D Főleg abba, amelyiket Lucának hívják, szereti a focit, és tud pizzát sütni. :D De nem, tényleg, külsőleg, belsőleg egyaránt nagyon szeretem őket.Meg sz országot is, a nyelvet, a kajáikat... egyszer ott szeretnék élni. Többek között ezért is tettem fel ezt a kérdést. Mert majd szeretnék bambini/bambinokat. :D

2015. aug. 9. 15:28
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát ott a válasz a kérdésedre, biztos van olyan Luca vagy Toni vagy Marco, aki hajlandó egy házatájához inkább hasonlító, neki nem egzotikus szépségnek számító szépséggel ellenni. :)

Forza!

2015. aug. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én szőke hajú kék szemű török vagyok.

És bejönnek a barna hajú ,zöld szemű csajok. :D

2015. aug. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

*Én szőke hajú , kék szemű (kis részben) török vagyok.


Ez lemaradt.

2015. aug. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!