Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy a szexnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a szexnek túl nagy jelentőséget adok, miközben igazából nem kéne?

Figyelt kérdés
Úgyértem, hogy a barátnőim lazán mesélik, hogy éppen melyik fiúval kavarnak, minden héten mással fekszenek le én meg itt ülök szüzen és egyszerűen félek az egésztől. Volt már barátom, nem is egy, de a szexig képtelen voltam velük eljutni. 11.-es leszek és mindenki gáznak tartja, hogy én még nem szexeltem. Lassan énis annak tartom, de mit tegyek ha eddig egyszerűen nem akartam? Szexeljek valakivel akit nem is szeretek csak azért hogy túlessek rajta és menő legyek én is? Tényleg ennyit számít, hogy az ember él-e szexuális életet?
2015. aug. 9. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem, nem számít, és ha emiatt tartanak gyökérnek, akkor ők a gyökerek.

Mondjuk az, hogy kivel veszíted el... hát...

Most csak azért mert el akarod veszíteni a szüzességed ne szexelj senkivel. Ha viszont kíváncsi vagy milyen és szeretnél egy jót szexelni, akkor meg hajrá, és keress partnert, lányként valószínűleg nem nehéz (annyira).

2015. aug. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem számít. Ne törődj velük. Ne ez legyen a mérce.
2015. aug. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az a gáz, hogy itt is a csordaszellemet érzem... állj be a sorba, legyél olyan mint mi, mert gáz vagy. Na kb ez van mögötte. Ha ilyen szinten állsz és nincs egyéniséged, legyél csak olyan, mint ők... Nyugodtan.

De ostobaság mások miatt csinálni! Akkor csináld és azzal, akivel majd Te akarod.


24/F

2015. aug. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az nem gáz, ha valaki akárhány éves korában szűz, az viszont szerintem igen, ha valaki kibeszéli a jelenlegi és volt partnere(i) bizalmával visszaélve másoknak kiteregeti a szexuális életüket, vagy úgy érzi, joga van másokéba beleugatni, és nem érzi, nem tudja, hogy hol vannak mások privát szférájának a határai, amíg jó esetben egy arra rátermett ember egyszer látványosan el nem hajtja a búbánatba a tolakodó kérdéseivel és megjegyzéseivel, esetleg le nem oltja mások előtt.


"én meg itt ülök szüzen és egyszerűen félek az egésztől"


Félned nem kéne tőle, a szex csodálatos dolog tud lenni, ha szerelmes vagy valakibe, aki érdemes is rá. :-)

2015. aug. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!