Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Te is jobban tetszel a nálad...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te is jobban tetszel a nálad fiatalabb lányoknak/nőknek, mint a veled egykorúaknak vagy kicsit idősebbeknek? Miért van ez így?

Figyelt kérdés
Egyszerűen csak könnyebb velük, többnek tetszel és sikeresebb vagy náluk, mintha a pont veled egy idősekkel vagy néhány évvel idősebbeknél próbálkoznál, nem? Ez miért van így?
2015. aug. 10. 09:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én mindenkinek egyformán tetszek.
2015. aug. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Termeszetes ez a leosztás.
2015. aug. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

naná, hogy jobban tetszel. Felnőtt vagy az ő szemükben, ha meg már egyedül élsz, dolgozol, ellátod magad, kiforrott egy személyiséged és tapasztalatod is van lányok terén, melyik fiatal lánynak nem tetszene ez?

Ezt a szintet nem nehéz megütni, még ha nem vagy egy Brad Pitt is, ekkor már annyi élettapasztalatod van, hogy könnyű elcsábítanod valakit.

Sikeres szerintem akkor vagy amikor már a magad vagy feletted lévő korosztályt is el tudod csábítani könnyen.

easy - fiatal

normal - egykorú

hard - idősebb

2015. aug. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Érdekes, én inkább a nálam idősebb nőket szeretem. Én 26 vagyok, olyan 40ig jó nekem egy nő.szerintem sokkal érettebb egy harmincas, már tudja mit akar és mit nem. Aki magánál fiatalabbat akar, pont azért akar fiatalabbat, mert az még nem érett, könnyebb megkapni is. Ez gyáva dolog. Persze a világ tele van gyávákkal, azzal sincs baj. CSak ne akarják magukat normálisnak beállítani.
2015. aug. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

4: Értem én, de nem az volt a kérdés hogy neked ki tetszik, hanem hogy te kinek tetszel jobban.

Ha megkérdeznénk 100 20 éves, 100 26 éves és 100 35 éves nőt, melyik korosztályból tetszenél a legtöbbnek?


Ezt a gyávás dolgot nem értem. Arra nem gondolsz, hogy pl. egy fiatalabb nő testileg jobb, mint egy idősebb és ezért akarják a fiatalt sokan? Ugyanaz a nő nem 20 évesen néz ki jobban, mint 30 évesen vagy 40 évesen? A másik hogy akkor régen 10-ből 9 férfi gyáva volt (az utóbbi 5000 évben), mert mind 5-10 vagy még több évvel fiatalabb nőt választottak?


3: Igen, ezekkel egyetértek. Valóban az idősebb nőket a legnehezebb megszerezni a másik kettőhöz viszonyítva, de sokszor felmerül a kérdés hogy azt miért is akarná az ember. Egy jó barátom nagy csajozós, legalább 50 nővel volt már, de még sosem szexelt saját magánál idősebb nővel. Miért? Mert őt csak a fiatal lányok érdeklik. Szóval ez egyénenként változó. (De pl. én is lefeküdnék bármilyen 15 és 45 év közötti vonzó nővel.)

2015. aug. 10. 10:35
 6/11 orton ***** válasza:
a hasonló intelligenciájú, humorú, szexuális intelligenciájú nőknek jövök be
2015. aug. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

4. vagyok megint. Aki csak bólogatásra vágyik, hogy egyet értsenek vele, az ne tegyen ki kérdést...

Amúgy a gyávaság dolgot arra értem, hogy aki sikertelen a saját kora környéki nőknél, és már nem is mer neki állni egy normál hozzá illő nő meghódításának az a tiniket célozza meg, mert nekik közel sincs annyi igényük, ergo könnyebb megkapni őket.

2015. aug. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Rám az idősebb nők szoktak mosolyogni az utcán... :3 A korombéliek le se szarnak és ez jól van így, mert engem az idősebb nők vonzanak!


24/F

2015. aug. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Engem az érett nők vonzanak akik kb annyira érettek mint én. Ilyenkor a kor nem számít.

Ha valaki kijelenti, hogy őt bizony csakis az idősek gerjesztik be, akkor azoknak anyakomplexusuk van, mert nekik a kor a fontos.

Ugyan ez ha csakis a fiatalok, azoknak meg más komplexusuk van.

Ez nem gyávaság kérdése, de ha mondjuk én 30 vagyok és semmi kedvem még családra és csak bulizni akarok még, akkor nem 30 feletti nőket fogok keresni magamnak. Ebben semmi gyávaság nincs.

Ha meg 22 éves vagyok és csak 30 feletti nőket keresek akkor meg azt várom, hogy anyapótló irányító nőm legyen aki megmondja, hogy hogyan éljek. És mellette jól érzem magam, mert azt hiszem érettebb lettem.

2015. aug. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Minden csaj azt hiszi magáról, hogy ő érettebb mint vele egykorú fiúk.
2015. aug. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!