Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért bánt velem így egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bánt velem így egy durva szex után?

Figyelt kérdés

Egy elég furcsa élményben volt tegnap részem.

Végre lefeküdtünk azzal a pasival, akivel régóta kerülgetjük egymást. Öhm, hát nem volt egy átlagos menet, elég nagy mérettel rendelkezik és cseppet sem fogta vissza magát, a lényeg, hogy három óra után konkrétan nem tudtam megmozdulni. Nem hogy járni, de felülni sem. Erre ő elment 5 percre, aztán visszajött, a karjában bevitt a fürdőbe (csinált nekem egy kád vizet), végig ott guggolt a kád mellett, simogatott, kb. fürdetett, aztán amíg felöltöztem, ágyat húzott, csinált nekem teát, nem mozdult mellőlem, amig meg nem ittam (?!), aztán betakart, magához húzott, megcsókolt és addig simogatott, míg el nem aludtam.


Tökre nem vágom. Egyébként egy izmos, tetkós, igazi "badboy", amit bizonyított is, de utána ez mi volt? Ilyenkor mit éreznek a pasik vagy miért volt ez? Tényleg nem értem :D

19L, 25F


2015. aug. 11. 00:57
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
93%
Már az is baj ha a pasi törődik veled? :D Há na nemá :D
2015. aug. 11. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Nem baj :D csak nem értem, mi volt ez az éles váltás.
2015. aug. 11. 00:59
 3/24 anonim ***** válasza:
66%
Miért izgultam fel erre a kérdésre? :D 21/f
2015. aug. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
80%
Lehet félt, hogy feljelented nemi erőszak miatt. :'D
2015. aug. 11. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 orton ***** válasza:
88%
A rohadt szemétláda :D nem hogy baszott volna ki az utcára taxipénz nélkül :D
2015. aug. 11. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
:DD de komolyan :)
2015. aug. 11. 01:11
 7/24 anonim ***** válasza:
87%
Az is lehet, hogy ő ilyen az ágyban/szexben, majd utána meg gondoskodó és figyelmes. Fogadd el és örülj.
2015. aug. 11. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
21%
Amúgy sajnos nem viccből mondtam... Durva szex és nemi erőszak között néha egészen halovány a határvonal. Lehet élvezted, hogy felülni se tudtál, de ha belegondolsz, ez nem feltétlenül a legjobb dolog, amit a testeddel tehetsz. Persze, én csak mondom...
2015. aug. 11. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
13%
Csak úriember... Kivéve ha volt @nál... Akkor csak hálás, mert keveseknek adatik meg, hogy a hölgy megengedi. Éljen az @nális szex!!!
2015. aug. 11. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem egy jó dom.

Örülj neki, hogy törődik veled és nem egy tajparaszt aki rögtön megfordul és bealszik.

2015. aug. 11. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!