Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha egy férfi alkalmi szexet keres itt vagy akárhol vagy mondjuk meg szeretné élni azon vágyait amik felizgatják akkor azonnal meg lesz bélyegezve a nők által és a sikerre való esélye szinte nulla?

Figyelt kérdés
2015. aug. 11. 14:02
 1/8 anonim ***** válasza:
ugyanazért,amiért fordítva...az ilyen nőket ugyanúgy megbélyegzik :/ ezért nem szoktam beszélni róla senkinek...18/L
2015. aug. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
En nem itelek el senkit emiatt mert en is alkalmi partnert keresek. L
2015. aug. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem mindegy milyen vagyakrol van szo..
2015. aug. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3: Olvasd el a nevem. :-)
2015. aug. 11. 14:14
 5/8 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogyan próbálkozol. Ha kiírod, hogy mit szeretnél, és várod, hogy jelentkezzen, akit érdekel a téma, azzal semmi gond nincs.


A gond ott kezdődik, ha boldog-boldogtalannak írogatsz privátban. Mert sokan ezt teszik, és tudod, egy idő után baromira idegesítő ám, amikor napi 8-10 üzenetben próbálnak olyasmit rám tukmálni, ami vagy teljesen hidegen hagy, vagy kifejezetten viszolyogtat. Innentől zaklatásnak veszem, és aki ír, azt zaklatónak (persze nem csak az ő hibája egyedül, hanem az összes többié is, csak mivel ez a sok élmény összeadódik, ezért az ellenszenvből is mindenkinek fokozottan jut).


Képzeld el, hogy naponta 10 üzenetet kapsz meleg férfiaktól, amiben arról érdeklődnek, hogy kényeztethetik-e a fenekedet... egy idő után te is borzasztóan ideges lennél szerintem.


Tartsd tiszteletben, hogy másokat a te szükségleteid hidegen hagynak, és ne akard magad ráerőltetni olyanra, aki nem kíváncsi rád. Ennyi a titok. Akit érdekel, az majd szépen jelentkezik. Ha senki nem jelentkezik, akkor tudomásul kell venni, hogy hülye fétised van, amire a nőknek nincs igénye.

2015. aug. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

5: Ezt egyáltalán nem így látom mert én vagyok a férfi, nem várhatom a sült galambot, tennem kell valamit, hogy elérjek bármit is.

Eddig még nem zaklattam senkit, de mily meglepő nem is írt senki mert aki lányt még érdekel is az ilyen, akkor sem fog ráírni egy ismeretlenre és csak úgy felajánlkozni csak a mesékben.

2015. aug. 11. 16:46
 7/8 anonim ***** válasza:

Márpedig ha vadidegenekre ráírsz, anélkül, hogy ismernéd a preferenciáikat, hogy vevők-e rád, az zaklatás. Önmagában nem lenne az, de mivel egy nő naponta 10 ilyen üzenetet kap, már az.

Tényleg próbálj bele gondolni, milyen érzés lenne neked, ha naponta 10 meleg pasi írna rád... bármennyire udvariasan teszi is, akkor is zavaró egy idő után!

2015. aug. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy tisztában lennél a zaklatás fogalmával. Ha mind a 10-et én írnám miután a lány már mondta, hogy ne írjak akkor az már zaklatás lenne. Így viszont, hogy írok egy üzenetet egy lánynak (feltehetően) akkor az sima beszélgetés kezdeményezés.

A te eszmefuttatásod szerint viszont senki ne merjen írni egyetlen lánynak sem itt semmilyen okból mert azonnal zaklatásnak minősül. Nem tudom szavakkal kifejezni mekkora bődületes ökörség ez. Attól, hogy 9 barom ráír még nincs közöm hozzájuk.

2015. aug. 11. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!