Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért él az a köztudatban,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért él az a köztudatban, hogy a molett nők csak a nyomiknak tetszenek?

Figyelt kérdés

Sajnos ez a tapasztalatom, hogy ha valaki azt mondja hogy a ducik tetszenek neki egyből nyominak / rondának gondolják. Én 28F vagyok, a lányok szerint jól nézek ki, mégis az ilyenek tetszenek:


[link]


[link]


Szóval a válasz valóban érdekel.



2015. aug. 11. 21:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
58%
Mert a molett bők távol állnak a média, főleg a kereskedelmi média által sulykolt ideális nő képétől. Így akkor vagy menő, ha ilyen nőd van, ha molett, akkor meg béna vagy. Ennyi.
2015. aug. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Mert a soványság divatos. Az ellekezője pedig negatív kell, hogy legyen a média által, hogy akarjanak fogyni a nők.
2015. aug. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
35%
Amiért az él a köztudatban, hogy aki nem csupaszítja le magát tokától bokáig, az igénytelen.
2015. aug. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
12%

Mert akinek van ízlése az a vékony lányokat szereti?

[link]

Így szép egy nő és kész. 21/F

2015. aug. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%

Igazából a médiában már pont, hogy kezd kimenni a divatból a bodyshaming, csak a társadalom lassan alkalmazkodik hozzá, de ez is függ földrajzi helyzettől, stb.... (Ugye Magyarország meg mindenben le van maradva vagy 50 évvel... :D #vicc)

Ha nem osztod egy ostoba véleményét, hiába egyéni ízlés dolga, ő személyeskedni kezd, hogy megvédje a maga igazát (hiába létezik akárhányféle nézőpont, egyesek nem tűrik meg másokét a maguk mellett). Sok a visszamaradott gondolkozású ebben az országban, ez a válasz egyik része a kérdésedre.

A másik felét úgyis meg fogod kapni az "ellentábortól". (Ahogy látom, ez is elkezdődött már.)

2015. aug. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%

Gondoltam, hogy lesz olyan, aki belinkel egy vékony, hosszú lábú nőt és kijelenti, hogy csak az a szép.


Kérdező, már leírták a választ. Vannak a menő gyerekek, akik a menő kislányokat szeretik. Ők vannak a középpontban és van a peremvidék, akik a lúzerek. Ezt nem én mondom, hanem a ma emberei.


Ne foglalkozz velük. Olyan nők tetszenek neked... amilyenek tetszenek. :D Nem vagy nyomi. :)

2015. aug. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
59%
Nekem még nem tűnt fel, hogy valóban élne ilyen a köztudatban.
2015. aug. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
24%

nemtom, en igazabol meg nem talalkoztam olyan emberrel, aki megkaphatott baromi jo vekony csajokat, es ehelyett a kovereket valasztotta. lehet emiatt is el ez a hiedelem.


az elso kep tenyleg jo csaj, latszik hogy jo genetikaja van, szep arca, tiszta bore, popsijaval aranyason nagy melle, tokeletes!

de ha ilyen not kapnal 20kiloval kevesebbel akkor nem ot valasztod?

ugy ertem nem mesz el vele randira mert vekony? mikor megcsokolod es aranyosan mosolyog nem fog tetszeni nagyon? mikor a kisebb popsijat dugod nem tartod kivanatosnak? valoszinileg dehogynem..es miutan vele vagy, na utana, mar lehet furan neznel egy ekkora felesleggel rendelkezo lanyra.

2015. aug. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok, és nekem nagyon bejönnek a nagydarab, kifejezetten testes, pocakos férfiak. Nem azért, mert nem kaphatnék szálkásat, kockáshasút (nem tudom, hogy kaphatnék-e, mert sose érdekeltek), hanem egyszerűen azért, mert ezek a férfiak izgatnak szexuálisan. Azt gondolom, hogy ez egyedül az én dolgom, ebbe sem a köztudatnak, sem a médiának, de senkinek a világon nincs beleszólása.

Ha neked a telt lányok tetszenek, hát válassz olyat, és őszintén kívánom, hogy tegyétek egymást boldoggá :)

2015. aug. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
77%

Egy barátnőm nagyon jól összefoglalta ezt: "nagy kofferba jobb pakolni,de ciki utazni vele".

Sokkal több férfinek tetszenek a molett/duci nők,mint amennyi számon van tartva.Rengetegen elfojtják/eltitkolják a vonzalmukat,mert félnek a gúnyolódástól és egyéb inzultusoktól.

Aki pedig (neten keresztül) felvállalja,annak evidens,hogy nem látni egyből a megjelenését,így az olyan ember automatikusan arra gondol,hogy biztosan csak egy elkeseredett lúzer ül a gép mögött,aki nem kell a "normális" nőknek,ezért a ducikra "fanyalodik"...

Ezek általában azok az emberek,akik elítélik a telt nőket,és akik elítélik,azok taszítónak,szánalmasnak is találják őket,ezzel együtt pedig azokat a férfiakat is,akik felvállalják a vonzódásuk.

Kérdező,én örülök neki,hogy te mered vállalni.:)

2015. aug. 12. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!