Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőm egyszer nem tudok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm egyszer nem tudok el élvezni szex közbe valami oknál fogva, eddig nem volt ilyen, azóta már nem is akar velem szexelni, szerintetek az én hibám?

Figyelt kérdés
azt mondja így nem tud boldog lenni,szerintetek jó döntés ha el hagynám?és akkor keressen olyat akivel működik neki a szex és boldog lehetne vele?
2015. aug. 11. 22:30
 1/9 A kérdező kommentje:
bocsánat,nem tudott*
2015. aug. 11. 22:32
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképpen.

Ha neki ez a véleménye nem kell erőltetni...

2015. aug. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

de én szeretem és éveket várok akkor a szexel :(

nem tudnom mit tegyek

2015. aug. 11. 22:37
 4/9 anonim ***** válasza:

De az neked sem jó és azt mondta, hogy ő sem boldog.


Szerintem csak időpazarlás erőltetni.


Persze nem akarom megmondani mit csinálj, de így kívűlről ez full logikus.


Egyes voltam.

2015. aug. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyetlen egyszer nem volt jó a szex és máris nem boldog, meg nem akarja? Hány évesek vagytok, 14-15?
2015. aug. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
15%
Mond meg neki hogy a női orgazmus egy 20-21.századi divat. A nőknek nem kell elélvezni. Annak semmi haszna :) meg emúgy neki is ugyamannyi ideje volt rá mint neked . nem?
2015. aug. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

én 23 ő 21

neki még több ideje is volt..de nem értem,lehet már nem is szeret,

2015. aug. 11. 23:19
 8/9 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem a barátnődet érdekelné egy kis fekete munka. Vidd ki Nigérniába ott lesz0h@t egy kamion në.gert akik utána rendbe rakják egy életre. Dehogy szeret ahhoz túl nagyképű egoista p.ics@ tipikus modern kori facefüggő agyhalott lehet.
2015. aug. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Úristen... A nőknek amúgy sem könnyű elmennie, nem nagy tragédia, ha egyszer nem sikerül. Vagy nem szeret már a lány és szakítani akar, vagy nincs ki a 4 kereke.
2015. aug. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!