Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűzen akarok meghalni de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűzen akarok meghalni de azért szeretnék szex. Elni?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel úgy döntöttünk hogy szűzek maradunk csak petting , or.ál és anális sz.ex lesz köztünk. Nagyon jó aná.lba csinálni nem jön a gyerek és nagyon èlvezzük. Más is van így ezzel?
2015. aug. 11. 22:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor good luck bro
2015. aug. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egészségedre
2015. aug. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A kölcsönös orálban benne lennék. Akár mindkettőtökkel is. Írhattok! /F.
2015. aug. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem akarunk harmadikat köszi. Csaknegymással csináljuk életünk vègèig ès csak análisan.
2015. aug. 11. 22:56
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Análisan? Érdekes!

Háborúzni a békéért? Ba*sz*ni a szüzességért? Mi a jó ebben?

2015. aug. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%
Ez részedről még érthető is, de azért egy nőnek nincsenek a fenekében olyan idegvégződések, amik orgazmust okoznak, úgyhogy ő kimarad egy jó buliból. (Nem, a csiklói orgazmus nem pótolja a hüvelyit.)
2015. aug. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Megemelem én a kalapom ha ezt sikerül majd teljesíteni. :D
2015. aug. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
93%
Ki az, aki elhatározza, hogy szűzen akar meghalni és úgy gondolkodik, hogy "életem végéig a barátnőmmel"? Nem tudom eldönteni, hogy pszichológiai eset, vagy valami beteg 11 éves vagy.
2015. aug. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Azt én is hallottam, tapasztaltam, hogy nők is sokszor élvezik az anális ingereket:)

de azért talán nem ugyanaz?


A fiút mindenesetre nem mondanám szűznek ezután, sőt a csajt se annyira.

Mindenesetre a gyereket tekintve kisebb a rizikó, ez tény, de ne gondolt, hogy lehetetlen. Ahol folydogál a fehér lé, egyetlen cseppecske elég, az ujjadon, stb. nincs olyan messze a két nyílás:))

Szerintem szokj rá a kondomra.


Már ha nem egy full szűz srác vagy, akkor menjél csajozni :-DD

2015. okt. 13. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ja, és természetesen STD szempontból inkább rosszabb a dolog, mint hüvelyen keresztül, mert ugye nincsen temészetes síkosítás.

Ha mindketten szüzek voltatok, ez most mindegy, de nem marad ez mindig így, van féltucat gyönyörű betegség amit budapesten is könnyen el lehet kapni, ha nem védekezik az ember (kondom).

2015. okt. 13. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!