Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Van köztetek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Van köztetek?

Figyelt kérdés
Akad köztetek, aki tud testi vonzalmat érezni egy fiú iránt, sportos alkat és napbarnított bőr hiányában is? (egészséges testtömegindex mellet persze :D)

2015. aug. 13. 01:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen..
2015. aug. 13. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Persze.
2015. aug. 13. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen, de ahhoz valami másban nagyon jónak kell lenni.
2015. aug. 13. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%

#3

pl. sakk?

2015. aug. 13. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%
Például igen, tud sakkozni, akire gondoltam. :D
2015. aug. 13. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kifejtenétek, (a korotokat feltüntetve) hogy nálatok mik az "elvárások, igények" ?
2015. aug. 13. 01:42
 7/11 anonim ***** válasza:
3 -as én sok sört meg tudok inni, akkor jó vagyok nálad, te nagyon vad szexuális ragadozó?
2015. aug. 13. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 LePeDő ***** válasza:
Persze, van az a tekintet ami lázba hoz és tényleg, egy gyönyörű szempár egy szép archoz és egy mosoly... egy gyengéd érintés és kész a vonzalom, ha szimpi a srác belsőleg is. 19L
2015. aug. 13. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Valaki, aki nem fog aludni egyhamar egy jóképű levelezés? :')
2015. aug. 13. 02:34
 10/11 anonim ***** válasza:

Persze, hogy van... Annyira unalmasak ezek a kérdések.

Én pl. a fehér bőrt sokkal jobban szeretem a barnánál (főleg a szolibarnát utálom). Sportos alkat és sportos alkat között is vannak különbségek... Feltételezem, te azokról a felpuffadt, fehérjeporos, konditermes, izomtrikós gyerekekről beszélsz. Na, az ilyet jó messzire... Szálkás, vékony alkat bármikor jöhet (egészséges testömegindex mellett, igen, de nem fogom leméretni és ez alapján dönteni arról, hogy tetszik-e valaki vagy sem).

Vannak persze elvárások, igények a külsőre való tekintettel, de annyira a listám legalján, hogy felhozni sem érdemes. A testi vonzalomnál egyébként is nagyobb szerepet játszik a kémia, abba meg senkinek semmi beleszólása.

18/L

2015. aug. 13. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!