Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Voltatok már prostinál?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már prostinál? Milyen volt?

Figyelt kérdés
Azt tervezen hogy elmegyek egy prostihoz és kíváncsi vagyok a tapasztalataitokra. 22/F

2015. aug. 13. 16:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
46%

Voltam. Felejtos. Szinte soha nem az van az ajtoban aki a kepen, vagy a kep regi, a leirasok hazudnak, nincs ido "rahangolodni" mivel altalaban eleve alsonemuben fogad mar, es gyerunk, en meg szeretek 'vetkoztetni'.

Aztan utana valami "ez volt az egesz?" erzes volt, ra kell jonnom lassan hogy minden novel ugyanolyan erzes elmenni, sot, akivel ossze vagy szokva hosszabb ido ota, azzal a legjobb.


Azert mentem el, mert kivancsi voltam milyen azsiai novel, kivancsi voltam milyen fiatal, joalaku, modellalkatu lannyal... De egyreszt nehez megtalalni oket, masreszt az erzes veluk is ugyanolyan, vagy meg olyan se.

Szoval mostanaban lenyugodtam.

2015. aug. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Az ázsiai csajokkal vigyázni kell. Sok átverést olvastam már... Fel is számoltak nemrég egy ázsiai kerítőcéget.


Szóval azt mondom maradjatok a magyar csajoknál, akiknek elég sok pozitív beszámolója van.

2015. aug. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
65%
Előttem szóló leírta a lényeget, akinek jut más is az ne prostizzon. Mindig jobb a forró, lucskos punci, mint a hideg, besíkosítózott pina...
2015. aug. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
62%

Tudtommal kevés az olyan prosti aki nem az óráját nézi és tartalmas vele az együttlét.

Ha csak egy ürítésre vágysz akkor oké,de ne számíts nagy kalandra!

Persze vannak kivételek!

2015. aug. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
62%

Otthon annyiban jobb a helyzet, hogy legalabb beszamolokat stb meg tudsz nezni.

Itt ahol elek (Franciaorszag) tilos a prostitucio, szoval nincsenek hasonlo oldalak, csak "masszazs" aprohirdetesek, de semmi garancia vagy fotokontroll, a latinakent hirdetett az dagadt cigany, az eletkor az 40 es a halal kozt... abbol indulnak ki, hogy ha mar ott vagy akkor nem mesz el, mert be vagy indulva, de azert az embernek gusztusa is van.

Persze lehet hogy valami kiehezett hatvanevesnek ok is jok, de en 30 evesen azert nem ilyeneket keresek.


Probaltam fiatal, diaklanyok kozott is keresgelni, de nem tudom hogy kezdjek hozza, fb-ra megse irhatom ki :)

2015. aug. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Valakinek meg pozitív élmény. Nem kell úgy odamenni, hogy szerelmet keresel, mert azt csak ritka esetben kapod meg fél órára. Bár mondom vannak ilyen csajok, akik olyan jó színészek, és olyan minőségi szolgáltatást nyújtanak, hogy kb beléjük szeretsz. De ez nem az olcsó útszéli kategória, és inkább szerencse kérdése mit kapsz az ajtóban.
2015. aug. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Én rendszeres látogató vagyok. Debrecenben az összes szebb lánynál jártam már.


Az első valószínűleg nem tisztázta le velük, hogy mit akar. Ez csak rólad szól. Ezt mondta legelőször egy lány amikor látta, hogy izgulok a leges legelső alkalommal. Minden úgy történt ahogy én akartam. Ha tartalmasat akarsz szexelni kedves válaszoló akkor nem kell sóherkodni és nem 30percre befizetni hanem 2 órára akkor nem fogja nézegetni az órát :D


Ha meg éppen csak jólesne egy kufirc akkor elég a félóra, de akkor sem nézegetik... Néha 1-2 szól, ha nem adod jelét az élvezetnek és közel a vége, hogy nincs már túl sok időd, de ezt csak figyelmeztető jelleggel, hogy ha nem akarsz hosszabítani akkor hangolódj rá jobban a dologra.


Én kedvelem őket, mindegyiket, kedvesek, odaadóak, ügyesek és legfőképp tudod, hogy mit fogsz kapni csak azt nem, hogy milyen minőségben.


A képekről meg annyit, hogy fénykép garanciás lányokhoz kell menni. Mondjuk nekem a kedbenc hölgyem pont nem fényképgaranciás, de még a képeknél is sokkal gyönyörűbb :)

2015. aug. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
69%

Én is a prostizást fogom elkezdeni szerintem, mert ott amit kifizettél, azt meg is kapod. Ráadásul hosszútávon sokkal gazdaságosabb is.

Egy barátnő sajnos manapság olyan, mint egy saját úszómedence: a fenntartási költségekhez képest túl kevés időt töltesz benne.

2015. aug. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

"Az első valószínűleg nem tisztázta le velük, hogy mit akar. Ez csak rólad szól. Ezt mondta legelőször egy lány amikor látta, hogy izgulok a leges legelső alkalommal. Minden úgy történt ahogy én akartam. Ha tartalmasat akarsz szexelni kedves válaszoló akkor nem kell sóherkodni és nem 30percre befizetni hanem 2 órára akkor nem fogja nézegetni az órát :D "


Ez mind igaz is!!!


De nekem a szex csak akkor teljes, ha a partnerem is élvezi, és ha érezhetem, hogy élvezi. Enélkül nekem nem az igazi, ezért is szoktam le a bérlányokról.

2015. aug. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
75%

Először vitatkozni akartam a 8assal, aztán rájöttem, hogy nagyrészt igaza van.


Áldom is az isten, hogy nekem az én izlésem szerint gyönyörű, önfentartó, természetes kerti tavam van, amiben bizony sok időt töltök ;)

2015. aug. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!