Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Úgy látszik ez egy elég...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy látszik ez egy elég kényes téma: csók, esetleg szex egy idegennel/ nem idegennel, de olyannal, aki nem a párod. Minél több véleményt szeretnék?

Figyelt kérdés

Ezt a válszt pár perce írtam egy másik kérdéshez, amiben egy videót linkelt a kérdező, amin egy scrác szólít le lányokat/nőket az utcán, hogy csókolózzon velük. Alatta egy válaszoló kezdte szapulni a lányokat, akik belementek a dologba.

A bemásolt válaszomból nyilván való lesz, hogy a lányok pártján foglaltam állást.

Szeretném kikérni a véleményeteket az ilyen "egyéjszakás" dolgokról (csók, szex, de persze nem feltétlenül éjszaka). Mert már mind az élőben, mind írásban hallottam/ olvastam már véleményeket, de elég megosztóak, legfőképpen még mindig ellenzi a társadalom.

Íme a válasz:

"Annyira elegem van már ezekből a prűd emberekből. Csókolózol egy idegennel. ÉS? Szexelsz egy idegennel. ÉS? Ettől még nem lesz rossz ember senki sem. Sokkal nagyobb ügyet csinálnak belőle, mint ami. Ezt csak élvezni kell, érzelmek nélkül, amik fájhatnak is. Ez benne a jó. Csak élvezed, kötöttségek nélkül. Néha jól tud esni ez is, de ettől még senki nem lesz egy kőszívű, érzelmektől mentes állat. Csak nem akkor kell csinálni, ha párod van. Azt én is gyűlölöm. Én tudom és megértem, hogy vannak emberek, akiknek ez egyáltalan nem fekszik, akiknek ez nem fér bele. De valakinek igen. Ezt meg kellene érteni végre, és elfogadni. Ők ne csinálják, és ne szóljanak be azoknak, akik igen. Ennyi lenne az egész. Nekem sem szokásom senkinek sem beolvasni ok nélkül, ha nem ártott nekem. Fogadjátok el, és kész.

Én is csinálom, de ettől még nem vagyok egy "érzelmek nélküli állat". Sajnos(?) vannak nekem is érzelmeim, nagyon is tudok szeretni. De vannak rosszabb életszakaszaim, amikor ez elég fájdalmas. Ilyenkor ki kell engednem valahogy a gőzt. Van egy barátnőm, az egyik legjobb. Emiatt nagyon kezd eltávolodni tőlem. És ilyeneket vág a fejemhez, hogy r**anc vagyok, etc. Pedig soha nem próbálta. Tudom, ez egy kívülállónak félelmetes, de ettől én még ugyan az az ember vagyok, mint eddig. De persze ő ezt nem tudja felfogni.

Sokkal nagyobb feneket kerítenek neki az emberek, ha megcsókolsz egy idegent, mint ami."

Még van valami, amit elfelejtettem a válaszomba írni. Azért nem csinálhatom azt, amit szeretnék, nekem jó, és a partneremnek is jó, mert egy elavult társadalmi norma és/vagy egy teljesen alaptalan elvekre épülő vallás tanai nem engedik?


2015. aug. 13. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Ribizli vagy? ÉS?

Amúgy biztos nem olvasom végig ezt. Egyébként ha a Vitaly által készített videóról beszélsz kamu, akárcsak a "prank" videóinak a 80%-a, normális lány vadidegennek nem mászik bele a szájába.

2015. aug. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem a vallás nem engedi. Hanem a gerinc meg az erkölcs. Bennem férfiként van annyi tartás, hogy nem csinálok ilyeneket és egyáltalán nem vagyok semmiféle vallásos, hanem monogám és kész.


Nekem nem kell heti 4 tök különböző pinga ahhoz, hogy jól érezhessem magam akkor neked miért kell ? Miért nem lehet mondjuk megfogni egy kötöttségektől érzelmektől mentes férfit hosszútávra ? Miért kell felpróbáltatni magad 1 rakat idegennel ?


Utána meg majd jössz a vicces kérdéseddel mint ahogy sokan mások, hogy elmondtam életem szerelmének, hogy 40+ férfi már megcsinált és szakított velem.

2015. aug. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bocs én sem olvasom végig. De mért ne tehetnéd azt amit akarsz azzal akivel akarod? Ha kívánod miért ne? Élvezd az életet. Vannak előnyei és hátrányai annak hogy ismersz-e valakit vagy se, mert lehet pocsék ember/szemelyiség de az ágyban egy szexisten! ;)
2015. aug. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!