Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez jó bosszú lenne?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jó bosszú lenne?

Figyelt kérdés

Egy fiúhaverommal megbeszéltük, hogy lefekszünk egymással, kicsit becsiccsentettünk, és ő megkérdezte, hogy nem akarom-e análisan, mert hogy azt kevés lány engedi és látja rajtam, hogy én bevállalós vagyok. Egyből éreztem ezt a lelkizsarolást, hogy „te megteszed, hiszen te olyan vagyány vagy, ha nem tennéd meg, akkor már nem is lennél vagány!” Hülye állat.


Egyébként is frusztrált vagyok az anál miatt, ő pedig még nem is érezte a puncim és máris anált akar.


Szereti, ha kikötözik. Kikötözöm őt,ráülök a fejére, kinyalatom vele magam, de csak a puncim, gondoltam, hogy le se szopom, de mivel a puncimra nyilván nem áll fel neki, ezért sajnos meg kell tennem (amúgy szeretek szopni, csak nem akarom, hogy ő élvezze, de muszáj lesz, hogy felálljon neki) aztán ugrálok rajta a puncimmal, direkt forgatom a csípőm hogy jól felizguljon, meg jó erősen összehúzom a hüvelyem, aztán előbb-utóbb vagy elélvezek, vagy megjátszom az orgazmust, meglátom, mennyire lesz kedvem játszani a csiklómmal, végül otthagyom őt a szobában kielégítetlenül. Gondoltam, hogy direkt háttal ülök majd rá, hogy lássa a fenekem és reménykedjen, hogy a oda rakom a farkát, de ezt a látványt még lehet, hogy élvezné. Úgyhogy lehet, hogy ezt inkább elvetem.

Aztán persze küldenék valakit, hogy oldozza ki szerencsétlent, én nem akarom, mert aztán felhevült állapotban esetleg megerőszakolja a fenekemet.


Ez jó bosszú? Anált kedvelők, mérgesek lennétek a lányra utána? Remélem igen, mert ez a célom.



2015. aug. 13. 22:40
1 2
 11/20 orton ***** válasza:
miért frusztrál az anál? nap mint nap sms-eket küldözget? aranyered van?
2015. aug. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
Én úgy vagyok hogy Isten nem bottal ver,ezt a barátaim is tanusítják :-) ,hidd el,ha belegondolsz nem lesz jobb ha bosszút álsz.
2015. aug. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Nem olvastam el. Már a kérdés alapján a válaszom: felesleges a bosszú. Gyerekes, idióta viselkedés.
2015. aug. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Joe.38 ***** válasza:
Bosszú ? Szex ? Szerelem ? Èlvezet ? Belső női szèpsèg ? Abszolut " összeillő dolgok " . Hihetetlen , hogy egy làny beteg agyàval a fèrfit gèpnek kèpzeli el. Ez a ràkfenèje a dolognak. Azt hiszi rugós farokkal.gombnyomàsra működnek a fèrfiak. Akik nem.sirnak nem nevetnek nincsenek fàjdalmaim se nogaik. Ezek csak is a nőknek lehetnek. Aki egy punci làtvànyàtol mint a hőmèrő felkuszik vagy felàll a szerszàm. Sok nőm volt de kis beszèlgetés utàn ha nem èreztem , hogy egy hullàmon vagyunk bizony nem kivàntam meg sokan akartak ès bizony èn nem feküdtem le velük. Mert fèrfikènt nem vagyok gèp. Azaz èn az embert a kedves nőt kerestem. Azaz jó főzès , jó sète sok egyèb megelőzi azt hogy beteljesedjen egy megismerès. Ha azt èrzèkeltem em megfelelő akkor nem volt több tali. Így bàrmit is akart , velem nem lehetett tovàbb lèpnie. Mi fèrfiak is emberek vagyunk vannak intuicioink ès tudunk dönteni. Azaz a hülyèket bizony ki tudjuk kerülni.
2015. aug. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
igen mérges lennék.
2015. aug. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Vagy kamu kérdés, vagy vágd fel az ereidet te elmebeteg
2015. aug. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
ha ennyire akarja, ne foszd meg a seggedtől, és tartalmától. kötözd ki és szarj rá a mellkasára, hagy élvezkedjen
2015. aug. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Szerintem jó lenne. :)

Nem tudom egyesek mit jönnek a hülyeségeikkel... -_-

Az a pasi amúgy is, aki nem élvez el attól, amit a Kérdező leírt, az GÁZ! Na jò, a kötözêst nem szereti mindenki., de a többi tök jó! Milyen faphöcs nem élvezi, ha egy szűk punci táncol rajta?


Én egyik ismerősöm is ezt csinálta. Sêggre akarta cserélni a puncimat. Már majdnem összejöttünk, csak rákérdeztem a szexuális szokásaira (mert ennek ma már így kell mennie...) elmondta, hogy szereti az anált. Pff... Az én puncimat senki ne cserélgesse... Akkor döbbentem rá, hogyha szex kell, akkor elég az alkalmi kapcsolat. És lefeküdtem a legjobb haverjával. :3 láttam, hogy rosszul esik neki a mai napig, hogy őt "dobtam", és hogy aztán a barátjával feküdtem le, sőt, még azóta is összejárok vele. Kicsit sajnáltam, mert kedves, okos, humoros fiú, de az én puncimat ne cseréljék sêggre. Megérte. :3

2015. szept. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

mondjuk az is jó lett volna,(ha még aktuális) hogy nem sexelsz vele.

leki zsarolás?: ugyan már,mi ebben zsarolás,ez megjegyzés.és a másik ha nem válalod mit csinál,durciból nem dugmeg?

elég fura lett volna.

2015. szept. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Jesszus, ez milyen beteg story. Mi lett végül? :D
2022. szept. 7. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!