Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen szerencsétlen az, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szerencsétlen az, aki a magassága miatt nagy nehezen rászánja magát, hogy odamegy egy csajhoz aztán azzal koptatja le a csaj, hogy alacsony?

Figyelt kérdés

járt már így vki ?


pontosan mekkora volt ?


2015. aug. 16. 14:33
 1/8 anonim ***** válasza:
gondolom nem olyan szerencsétlen, mint akinél áttétes rákot diagnosztizáltak.
2015. aug. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

a testmagassag olyan minta farokmeret nem tudsz rajta valtoztatni csak elfogadhatod

ha neked ez tolti ki minden gondolatod es ez hataroz meg teged akkor masok szamara is fontos lesz

csomo szinesz elég alacsony(160-170cm) megis bomlanak utanuk a nők

2015. aug. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
persze bomlanak utánuk, de csak mert híresek és van pénzük, ennyi
2015. aug. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Persze, nem feltétlenül kizáró ok, csak baromi nagy hátrány.
2015. aug. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
gondolom te sem jössz össze olyan lánnyal, aki nem tetszik neked...
2015. aug. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én 164 centi vagyok és még sose koptattak le azzal a szöveggel, hogy túl alacsony vagy! :D Igazából voltak lehetetlen kísérleteim 175-180 centi körüli csajokkal, ahol sejtettem mi lesz a végkimenetel, de hát egy próbának megérte mindegyik, sőt kavarás is volt pár ilyen magas lányokkal. :D
2015. aug. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igazából még a 180centi alattiak is eláshatják magukat...

[link]

2015. aug. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nyugottan legyél bátor és menj oda, mert lehet hogy egyszer kétszer pofára esel de van rengeteg lány akiknek az alacsonyabb pasik jönnek be (én is ilyen vagyok). Szóval nem minden csajnak a nála magasabb pasik tetszenek.
2021. okt. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!