Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Vannak még olyanok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Vannak még olyanok köztetek, akik csak olyannal tudnának lefeküdni, akibe szerelmesek?

Figyelt kérdés

Ettől függetlenül ugyan úgy jártok bulizni, szórakozni csak nem mentek bele az egyéjszakázásba vagy a szexbarátságba.


Ha van ilyen és szingli az illető akkor mióta nincs párotok/nem szexeltetek? Kort is légyszi!


Köszönöm!


2015. aug. 17. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Én nem tudnék lefeküdni olyan sráccal, akibe nem vagyok szerelmes. Éppen ezért is vagyok még mindig szűz. Sajnos még nem találtam olyan fiút, akivel kölcsönösen szerettük volna egymást.

Kb. 4 éve nincs barátom. Általános iskolában volt utoljára. De vele még nem voltunk abban a korban, hogy ilyen dolgokba belekezdjünk. :)


19L

2015. aug. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen. Én ilyen vagyok :P

20l

2015. aug. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
41%
Egyszer csak megjelenik George Clooney és repülnek a bugyik. Tisztelet a kivételnek, nem sok van.
2015. aug. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is csak olyannal szeretnék lefeküdni akibe szerelmes vagyok és viszont szeret. Volt már barátom, de még mindig szűz vagyok. :) 16/l
2015. aug. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én abszolút nem vagyok ilyen, de attól még van egy kettő ilyen ismerősöm.

George Clooney láttán nekem is repülne a bugyi😍

2015. aug. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
16 vagyok. Szerelem nélkül nem tudnám megtenni, az biztos. Még nem szeretkeztem senkivel, de ha fontolóra veszem egyszer, biztos olyannal, akiben maximálisan megbízok, akit szeretek, viszont szeret, és csakis akkor, amikor már készen állok testileg-lelkileg.
2015. aug. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!