Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Anál - beöntéssel vagy anélkül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anál - beöntéssel vagy anélkül. Ti hogy csinálnátok?

Figyelt kérdés
A nemedet írd le, légy szíves.
2015. aug. 17. 23:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekunk ha van kedvunk csinaljuk ha nem nem. Soha semmilyen elokeszulet/plusz tisztalkodas nincs.

21f(en) 26n

2015. aug. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Anélkül. Tudom hol járok ilyenkor, elég a gumi.
2015. aug. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
25F
2015. aug. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát a barátnőm mindig tisztít és akkor van anál ha előkészült én sosem kérem erre (meg egyébként is ő van inkább ezért annyira oda, én meg szívesen csinálom).


Bár próbálom megfűzni hogy ne kelljen mindig beöntést csinálni, de egyelőre ehhez még ragaszkodik. Mi nem gumizunk. Síkosító.

2015. aug. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gumi vagy beöntés. Nekem mindkettő jó. N
2015. aug. 18. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!