Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudnám újra vonzónak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám újra vonzónak látni a fullos csajaimat?

Figyelt kérdés

Volt már sok csajom és mindig azért dobtam őket, mert jött egy szebb csaj. Mostanában már csak fullos csajokkal nyomulok és rájöttem, hogy valójában az idő miatt unom meg őket. Maximum 3 hónap volt eddig a leghosszabb kapcsolatom, de 1-2 hónap után már semmi újdonság nincs a szexben és jön a következő. Már a külső sem annyira fontos, csak hogy egy új csaj legyen aki még nem volt meg.


El fog ez múlni később, vagy egész életemben ilyen maradok?


21/F



2015. aug. 18. 02:39
 1/10 anonim ***** válasza:

Mivel az én barátnőm "amatőr"(fogalmam sincs hogy nevezik aki csak kicsiben kezd) modell volt és otthagytam az anyáért, ezért értem amit mondasz.


Én is 21 vagyok és egyszerűen még nem akarok megállapodni, szerintem neked is csak korán van. Az anyja legalább nem ilyen kötődős valaki és nem is kapcsolatról szól, szóval mellette megvan a szabadságom.


Talán ezért is jobb. A külső meg ilyen értelemben semmi nem érték. A külső csak szexuális teljesítmény fokozó. De az aktuális partnered lehet egy átlagos csaj is, ugyanúgy együtt leszel vele, mintha egy modell alkat. Szépnek látod mindkét esetben.


Eleinte biztos motivál mikor valaki ultracsinos, de mihelyst belemártottad magad teljesen átlagos kategória. Nem rossz, félreértés ne essék, mert a vonzalom megvan a másik felé egy kapcsolatban csak ugye a barátnődet mindig szépnek látod.


Átlagost feljavítod, a fullost meg lerontod. A végeredmény ugyanaz egy szinten van a kettő. Ezért sem éreztem úgy hogy sosem lesz olyan szép barátnőm mint ő volt, mert a szépség csak addig dominál amíg a barátnőm nem lesz az aktuális csaj.


De most nem akarok barátnőt.

2015. aug. 18. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogy ezen az oldalon mekkora görények laknak :D
2015. aug. 18. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%

Próbáld onnan megközelíteni a dolgot, hogy családot fogsz alapítani, apa leszel, és ugyanamellett a nő mellett kell élned életed végéig. Mert ugye a gyerekeknek nagy szenvedést okoznál és sebeket is, ha elválnátok.

Erre is gondolni kell. Ez is van a világon, nem csak az, hogy már nem tudja az ember, hogyan élvezkedjen.

2015. aug. 18. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem.....

Hol vannak azok a pasik, akik könyörtelenül lealázzák az olyan lányokat, akiknek akár 1 egy éjszakás kalandjuk volt, mondván, hogy alkalmatlanok normális emberi kapcsolatokra, ennél fogva értéktelen emberi roncsok?


Gyertek elő, legyen gerincetek itt is terjeszteni a nézeteiteket!

2015. aug. 18. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az uj noknel meg csak a szepet, a jot, a kalandot latod.

Az allando kapcsolataidban pedig ott vannak a kevesbe vonzo, hetkoznapi dolgok is.

Ez mindig igy lesz, nem fog valtozni. Legfeljebb te valtozol annyiban, hogy ezt el tudod fogadni.


Allando tarsnak ne olyat valasz majd, aki a legszebb, hanem olyat, akivel a legjobban kijossz. Hiszen a szepseg mulando, de egy jo tars orok.

2015. aug. 18. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Kezd megjönni az ízlésed. Ne akarj visszaesni!


42F

2015. aug. 18. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy ez valaha is elmúlna csak úgy magától.


A valós, tudatalatti mozgatórugóidat, amikkel te magad sem vagy tisztában, talán egy jó pszichológus tudná feltárni, ha ez neked fontos lenne. Az egyik lehetséges ok az ilyen viselkedés hátterében a pszichológusok szerint az érzelmi kötődésre és tartós elköteleződésre való képtelenség, vagy az elöli menekülés, egy másik meg egyfajta önértékelési probléma, az, hogy valakinek újabb meg újabb hódítások kellenek, mert folyamatos visszaigazolást keres arról, hogy jó nő vagy jó férfi, kívánatos a másik nem képviselői szemében - de nyilván lehet számos más oka is.


Ha akarod, leélheted úgy az egész életedet, hogy pár havonta váltogatod a partnereidet, vagy alkalmi kapcsolatokban éled ki a szexuális vágyaidat, csak a fontos, hogy legyen annyi önismereted és legyen benned annyi őszinteség és tisztesség, hogy így soha nem alapítasz családot, mert se te nem lennél így boldog, se a feleséged, se a gyerekeid.


Ha azt érezném, hogy 1-2 hónap után nincs számomra semmi újdonság a szexben egy új partnerrel, én azért biztos feltenném saját magamnak a kérdést, hogy hogy állok fantázia és kreativitás terén, függetlenül attól, hogy tisztában lennék vele, hogy valójában nem emiatt szakítok, csak én magam sem vagyok tisztában a tudatalatti motivációimmal, mozgatórugóimmal, és a felszín kapargatom, amikor magyarázatot keresek saját magamnak a viselkedésemre.

2015. aug. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez elég komoly probléma. Nemrégiben olvastam egy férfiról, aki hasonlóan érzett, és egy idő után már minden aktus közben arra gondolt, hogy ki lesz a következő... nem tudott az aktuális partnerre sem koncentrálni.

Egyértelműen lelki oka van, ha változtatni szeretnél rajta, akkor én is a pszichológust javaslom.

2015. aug. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nyugi, kérdező! Egyszer mindenkinek a tökét elkapja valaki. Leszel te még olyan szerelmes, hogy nem látsz kettőig!
2015. aug. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

latjatok szuz fiuk, es pasik akik rosszak a nokkel, velunk ilyen sosem lesz! akarmennyit is kurunk majd, mindeg fogjuk tudni ertekelni a noket.

a kerdezo valoszinuleg mar kiskoratol el van latva nokkel es megcsomorlott tole. jobol is megart a sok.

igy mukodik az elet, amiert kuzdeni kell ertekeled, amiert nem azt nem. az elet igazsagos!

2015. aug. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!