Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akik 20 felett vesztettétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik 20 felett vesztettétek el a szüzességeteket, ti ezt hátránynak érzitek?

Figyelt kérdés
21 éves szűz lány vagyok, de már most úgy érzem, hogy elvesztegettem egy csomó évet. Nem lennék boldog még ha ma megtörténne a szerelmemmel, akkor sem.
2015. aug. 18. 11:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

nem, csak azt sajnálom, hogy kihagytam néhány évet, mert olyan király szexelni!

De megfelelő partner is kell, mert rossz partnerrel sz*r

2015. aug. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 LazyJones ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem, 21 voltam, nagy szerelem, romantika, gyertyafény-mondhatni ideális. Azóta volt jó pár partnerem, de sehol, semmiben nem jelentkezett problémaként, hogy későn csaptam bele a lecsóba! F33
2015. aug. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Akik felteszitek az ilyen kérdéseket, nem érzitek cikinek, hogy nem használjátok a keresőt?
2015. aug. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
21 voltam. Nem érzem hátránynak. Egyetem alatt bepótoltam mindent azt hiszem... :)
2015. aug. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
22 voltam. Kicsir hiányzik a tiniszex felfedezésének izgalma. Viszont szerintem emiatt sokkal jobban megbecsültem később a partnereimet és ráadásul azt is megtanította, hogy ne az ösztöneim vezessenek. Szerintem felelősségteljesebb ember lettem így.
2015. aug. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én 23 előtt vesztettem el egy héttel és szerintem ez MÉG nem késő tehát még nem vesztegetettem el az időt.. viszont pont azért "siettem" már vele és feküdtem le az első barátommal mivel szerintem 2-3 év múlva már javarészt lemaradtam volna a fiatalkori szerelmeskedés örömeiről és pont ezt akartam elkerülni

23L

2015. okt. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
27/L vagyok és szűz, de eddig amilyen lehetőségek adódtak, azokat nem bántam meg, hogy kihagytam..
2015. okt. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!