Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mivel lehet jobbá tenni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehet jobbá tenni a szexet, ha a páromnak túl nagy a pénisze?

Figyelt kérdés
Még nem is a hosszúságával lenne gond, de túl vastag nekem, így eleinte nagyon nehezen indul be a dolog. Mivel tudnánk jobbá és fájdalommentesebbé tenni az együttlétet? Hasonló helyzetben lévő párok tanácsát várom. Tudom, hogy fontos a hosszú előjáték, és legközelebb a síkosítót is ki fogjuk próbálni, de hátha van ötletetek milyen pózban stb. érdemes próbálkoznunk. :)

2015. aug. 19. 14:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Sikosito. Babaolaj :)

En imadtam mikor exemnek vastag volt mikor belem dofte uhh. Szerencses vagy

2015. aug. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de ezek nem gond ha bekerülnek a hüvelybe? igen, nagyon jó volt, csak eleinte elég fájdalmas.. :)
2015. aug. 19. 15:24
 3/7 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez van. A páromnak minden milliméterért meg kell küzdenie eleinte, de ha már bent van, akkor nincs gond, nagyon is élvezzük. :) Néha használunk síkosítót, de nem mindig, ő szeret küzdeni. :D

Én meg igyekszem közben maximálisan ellazulni, az nagyon sokat segít!!!!!!

Egyébként én örülök ennek, mert én szűk vagyok, ő meg vastag, és maga az aktus (ha már bent van) roppant élvezetes mindkettőnknek, annyira érezzük egymás minden rezdülését.

Szóval tényleg a lazítást tudom javasolni, az minden szempontból jót tesz a szexben. Ha magadtól nem tudod, hogyan kéne, javaslom a jógát, pilatest, vagy valami hasonló mozgásformát, amiben megtanulsz ellazulni.

2015. aug. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Meg az lenne a kerdesem, hogy ti az oralis szexet hogyan oldjatok/oldottatok meg? Az eloi baratomnal nem volt ilyen problema, de most kb. Csak a veget tudom bekapni, es felek h az sem a legjobb mert sokszor erzem h hozzaer a fogam. Sosem mondta meg h rossz len e neki, de esetleg ez ellen valami tipp?:)
2015. aug. 19. 16:52
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát az orális technikádon azért te tudsz javítani elsősorban... pl. a fogazást mindenképpen kerüld, az nem lehetetlen.

Az, hogy csak a végét tudod bekapni, az nem feltétlenül baj, az én páromnak fontos az is, hogy mellette kézzel is izgassam, így csak a makkot szopom, mellette két kézzel szorítom a farkát (a tövénél is és a makk alatt is), és az orális izgatás mellett még kézzel is játszom a farkával. Vastag pénisszel a mélytorkozás szerintem felejtős... én próbálgattam már többször, elég mélyen be tudom venni, de van egy szint, aminél tovább még nem jutottam, épp a vastagság miatt.

2015. aug. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

síkosító(ne babaolajat,de lehet kókuszolaj(véd egy kicsit a gombától meg jó bőrnyugtató), a durexnek van olyanja ami nem szárad meg(sötétkék+lila üveges), az is jó, de latex condommal csak vízbázisút használjatok.valamint semmmi cukrosat(méz stb) mert attól hüvelygombád lehet)

Hosszű előjáték, mint mondtad.Talán próbáljátok ki a gátmasszázst, terhes nőknek találták ki hogy ne romboljon akkorát a baba amikor kijön.

Pózt nem tudok, de lovaglóban te irányítod a dolgokat.

2015. aug. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2015. aug. 23. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!