Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha az erőszakos sex izgat?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az erőszakos sex izgat?

Figyelt kérdés

Bár még szűz vagyok, de mazochista. Az izgat hogy megerőszakoljanak. Nem mindegy persze hogy ki, dehát sok olyan van ahol az embert a pasija vagy ismerőse erőszakolja meg... szóval ne ebbe kössetek bele.

(zárójelben, nem szerepjátékra gondolok.)

mindegy ez csak felvezetés



A kérdés az:

Ha az izgat hogy fájjon, mármint maga a sex, azt meg lehet úgy oldani hogu hogy mégse kelljen mindig dokihoz járkálni, mármint nyilván nem egészséges ha fáj...de megoldható hogy az legyen?



2015. aug. 20. 16:18
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Az, amire te vágysz, elég erős...

Én férfiként szeretem ha mondjuk amikor egy csaj leszopja, akkor kicsit néha karcolja a fogaival. Vagy amikor én vagyok felül, akkor a körmeivel szántja a hátam.

De én is szeretek fenekelni, mondjuk kutya póz közben.

Durvábbat nem csinálnék, nem esne jól nekem. Megsajnálnám a nőt.

De biztos lenne rá neked jelentkező, aki tudja a határokat, de képes arra, amit szeretnél.

2015. aug. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Az exem is szerette ha fáj neki. Ezért úgy csináltam,hogy fájjon. Nehéz dolgom nem volt az igaz,csak tövig kellett tolnom meg kicsit keményebben nyomni. Sosem kellett orvodhoz mennie,nem sérül azért oly könnyen a hüvely. Illetve felületi horzsolások előfordulhatnak de az szinte a szex velejárója
2015. aug. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

Roszul tettem fel a kérdést. Nem az a kérdés hogy van e jelentkező.

Az a kérdés hogy ha ugy dugnak vagy ugy masztizok h közben nem vagyok nedves pl. Akkor azt hogy lehet megoldni h ebből ne legyen nőgyogyászati probléma?

2015. aug. 20. 16:28
 4/30 A kérdező kommentje:

Oh ok. Köszi 2-es. Akkor ebből mégse lehet akkora probléma?

De akkor az erőszakáldozatok (nem verésre csak digásra gondolok) miért kerülnek korházba?

2015. aug. 20. 16:30
 5/30 anonim ***** válasza:

Felizgulnál attól, ha molesztálnának?

Tehát az erőszakos szex előtt fogdosnának, elmarnák a melledet lefognának úgy nyúlnának a bugyidba?

Esetleg arra kényszerítenének, hogy szopj, és azt is inkább úgy, hogy használnák a szádat, és te inkább csak tűrnél?

2015. aug. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Akit tényleg megerőszakolnak azon rengeteg sérülés keletkezik. Nem csak a hüvelyében. Az a gond a gondolatmenetté,hogy ha Te arra izgulsz,hogy megerőszakoljanak akkor nedves leszel tőle,nem? Amúgy szárazon mondhatni élvezhetetlen a dolog (a pasinak is). Volt olyan barátnőm aki nehezen nedvesedett...hát rohadtul nem élveztem ahogy szárazon akart rám ülni.
2015. aug. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

1. vagyok megint. Kérdező, attól tartok egy részét nem olvastad el, vagy nem értetted úgy, ahogy én.

ha van olyan, aki tudja a határokat dolog azt jelenti, hogy aki nem okoz belső sérüléseket azzal, hogy túl nagy fájdalmat okoz.

De azért okoz, annyit hogy a perverziódnak eleget tegyen. Ez kell ahhoz, hogy a kedvedre tudjon valaki tenni.

2015. aug. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Utolso..ha olyan csinálja aki amúgy tetszik akkor igen.de ez hogy jön ide?
2015. aug. 20. 16:39
 9/30 A kérdező kommentje:
Utolso = 5.
2015. aug. 20. 16:40
 10/30 anonim ***** válasza:
48%
Vannak módszerek, amik nagyon-nagyon kínoznak, de a testben abszolút semmi kárt nem tesznek. Próbáld csak ki, hogy csípős paprikának a belső felével bedörzsölöd a csiklódat, bedugod a hüvelyedbe, bedörzsölöd a kis/nagyajkakat, és a popsidat. Szex közben is nyugodtan alkalmazhatod, de ha a pasid nem ilyen beállítottságú, ő inkább húzzon óvszert. Aztán ott van még, hogy bedörzsölheti az egész tested csalánnal. Akár a mentalevél + jégkocka is nagyon hatásos. Jégkockát dughatsz a popsidba, hüvelyedbe is, csak arra figyelj, hogy tompák legyenek a sarkai.
2015. aug. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!