Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a lányok hordhatnak kitömöt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lányok hordhatnak kitömött melltartót akkor én is tehetek egy zoknit a gatyámba hogy hatalmasnak tűnjön a farkam?

Figyelt kérdés
2015. aug. 21. 10:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Lökött vagy :))
2015. aug. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Persze. De minek? Ha levetközöl úgyis kiderűl az igazság!
2015. aug. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tegyél. Egy darab lecsókolbászt.
2015. aug. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
20%
Azt teszel a gatyádba amit csak akarsz. Ki a bánatot érdekel?
2015. aug. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezt szerintem csak a kis lányok és kis fiúk teszik, egy érett felnőtt nem. Bár én tiniként sem tömtem ki a melltartóm, mert minek.

N

2015. aug. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyúttal virslit, kolbászt és lényegében bármi mást is beletehetsz... bár ilyen melegben lehet még + szaga is lesz :P

Egyik filmben (Tomboy) egy fiús kinézetű kislány gyurmát tett bele (ha jól emlékszem) XD

De szerintem elég gyerekes dolog és zokni amúgy sem valósághű, főleg ha elcsúszik.


Arról nem is beszélve, hogy közösülésben a nagy farok nem mindig/nem feltétlen előny. Komoly hátrány is lehet. Akárcsak a túl kicsi. (kicsit eltértem a kérdéstől)

Az viszont ciki, amikor elcsúszik vagy pedig vetkőznöd kell

2015. aug. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tehetsz, csak túlságosan meleg lesz, elcsúszik. Amúgy meg a nők nem azért tesznek pushupot hogy hatalmasnak tűnjön, hanem mert hülyéknek semmi köze hozzá mekkora pontosan a mellük, csak a barátjukra tartozik. Ezen kívül a sok ruha lenyomja télen, és a pushup meg kicsit ellentart.
2020. jan. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!