Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek tetszek a srácnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszek a srácnak vagy csak udvarias?

Figyelt kérdés

Arról szól a történet,hogy van egy fiú aki tetszik, szerintem ő észrevette hogy bukok rá. Ha lát mindig előre köszönöm és kérdezi hogy vagyok, meg mindig meg kérdezi iszok e valamit vele. Ő egy idősebb srác már egyébként. 7 évvel idősebb tőlem. Ma egyszerre vettünk kaját és összefutottunk véletlenül. Én direkt úgy tettem mintha nem látnám... Erre ő nevemen köszönt. Utána nézett egy kicsit és egyszerre megkérdeztük egymástól, hogy mi újság veled.. :) utána néma csönd majd mikor fizettem mondta szép a körmöd.

Utána mondta mintha fogytam volna csinos vagyok

Szerintetek csak bókol vagy tetszek neki?

Egyébként mindig ha lát előre köszönöm és le állit beszélgetni

19/l

Vélemények erről és a történetekről, vonatok le valamit?


2015. aug. 21. 16:00
 1/5 A kérdező kommentje:
**előre köszön **
2015. aug. 21. 16:01
 2/5 A kérdező kommentje:
**vontatok (bocsi a hibákért, siettem)
2015. aug. 21. 16:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Perszehogy tetszel neki, a megnyilvánulásai alapján pedig rendes srácnak tűnik, de mutasd ki te is hogy tetszik neked. Hívd el valahova nyugodtan akár te is, lehet félénkebb típus ("nincs kedved...., nem ugrunk el...)
2015. aug. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 vakondka ***** válasza:
Tuti tetszel neki, csak nem mer kezdeményezni.
2015. aug. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

sínen vagy kiscsaj ;)

bejössz neki, úgyhogy ha lehet még akár te is kezdeményezhetsz, hajrá :)

2015. aug. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!