Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok! Szerintetek ez mennyir...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Szerintetek ez mennyire szexi? Kép lent.

Figyelt kérdés

[link]

Szerintetek mennyire szexi egy ilyen piercing? Átlagban bejön a pasiknak vagy nem? Azon gondolkozom, megéri e csináltatni :)


2015. aug. 21. 22:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
szerintem semennyire
2015. aug. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
a Punci szép, a piercing annyira nem érdekel.
2015. aug. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Így képen nagyon bejön, de az már más kérdés, hogy mennyire lenne jó, ha fémet kéne szopogatnom.
2015. aug. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem.


azon izgulnék folyton hogy mikor vágja szét a farkam

2015. aug. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%
Ez egy punci, vagy két darab fül összenyomva? :D
2015. aug. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Meglátnék egy csajon bármilyen fémet ami nem a fején van, azonnal otthagynám a fenébe.


Nem nekem való az ilyesmi, egyenesen taszít...


27/F

2015. aug. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
én azt sem szeretem ami a barátnőm köldökében van! Mindig vigyázni rá, hogy ne kapjak bele simogatásnál...rühellem :(
2015. aug. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Egyszer voltam egy lánnyal, akiről korábban nem tudtam, hogy van intim PC -je, meglepetés volt, de nagyon tetszett :) Neki nagyon pici karika volt bent. Amúgy volt a nyelvében és a köldökében is, + tetoválás a hátán, stb. Szerintem elsősorban az legyen a lényeg, hogy Neked tetsszen, aztán az, hogy másnak.
2015. aug. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Alapjáraton szeretem a pc-ket. Arcon tetszik. Köldök pc már nem. Intim még annyira sem. Szóval szerintem ez 0 mértékben szexi.
2015. aug. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
ott pont nem izgat. a köldökben viszont szexi lehet
2015. aug. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!