Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a legtöbb műpénisz 14 cm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kovács János23 kérdése:

Ha a legtöbb műpénisz 14 cm hosszú, akkor miért mondjátok, hogy egy 14-15 cm-es pénisz az kicsi? Akkora mérettel is ki lehet elégíteni valakit nem?

Figyelt kérdés

2015. aug. 23. 17:00
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

Ki mondta, hogy a legtöbb műpénisz 14 cm hosszú? Vannak bizony jóval nagyobbak is.:)

De nem is ez a lényeg, 14 cm-es pénisszel is ki lehet elégíteni egy nőt, ha valaki ezzel a mérettel nem elégül ki, akkor ott nem a mérettel van gond...

2015. aug. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
9%

én amiket láttam mind 17-20 centis volt

amit te láthattál biztos kezdőknek vagy szűzcsajoknak való

de hidd el egy hosszabb, vastagabb mindig jobb

2015. aug. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%

"de hidd el egy hosszabb, vastagabb mindig jobb"


Kíváncsi vagyok azután is ezt mondanád e ha egy 22/5 méretekkel rendelkező pasi seggbek*rna.. :) Ugyanis ha egy nagy pénisz leveri a méhszájadat az kb pont olyan fájdalmas.

2015. aug. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A használható része a műpéniszeknek az bizony 14 cm a legtöbbnél.
2015. aug. 23. 17:20
 5/8 anonim ***** válasza:
25%

14-15cm átlagos


a túl hossz nagyon fájdalmas tud lenni ha be akarja mint tolni a pasi !

a vastagság lehet jó de csak mértékkel az is !


a női hüvely csak 8-10cm mély szal felesleges a 20+cm farok :-)))

2015. aug. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
El szoktam mesélni, hogy egyszer kaptam a férjemtől egy vibrátort, ami első ránézésre hatalmas volt, nem is igazán tudtam a teljes hosszával mit kezdeni, mígnem eszembe jutott, hogy lemérjem. Akkor ért a nagy meglepetés, mert pont 15 centi volt. Ennyit a szemmértékről.
2015. aug. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%
A 11-13cm a kicsi méret. Na egy ilyennel már könnyen ki is röhögnek, főleg ha mellette még vékony is. A 14-15cm átlagnak számít, persze kell, hozzá egy normális 4-4,5cm-es vastagság is..
2015. aug. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2015. aug. 23. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!