Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért él ennyi nő szexualitás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért él ennyi nő szexualitás nélkül?

Figyelt kérdés
Én neten sokféle oldalon sok emberrel beszélgetek. És sokszor elég nyílt beszélgetés kialakul. Sok nő elmondja, hogy ő nem szexel alkalmi kapcsolatban, és sok nő akár hónapok óta vagy fél éve nem szexelt, vagy volt olyan nő is aki már 1,5 éve. És szerintem sok nő él szex nélkül. A nőknek nem hiányzik annyira a szex mint nekünk férfiaknak, hogy pár hónapos szexhiány után, már ne bírják ki? :) Persze megértem egy gyerekes egyedülálló nőnek nehezebb még szexre is találnia, vagy hasonló dolgok miatt nehezebb egy nőnek. De akkor is, hogy lehet kibírni például 1,5 évig szex nélkül. :) Kíváncsi lennék az itteni női válaszolok közül ki mennyi ideje nem szexelt. :)

2015. aug. 23. 18:51
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Mi az hogy nem bírod ki, talán belehalsz? A férfinak jobban fáj általában a szexhiány, de nem él több nő szexualitás nélkül, mint férfi.
2015. aug. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

enis godolkoztam regen ezen. meg ugy elvesztegetett idonek is erzem kicsit hogy na most teljenek el evek es semmi szex ne legyen?:D

de rajottem ok maskepp vannak huzalozva, sok nonek ez egyaltalan nem fontos, es erzelmek nelkul nem is kivanja szinte sose.


noknel inkabb azt lehetne felroni hogy evek telnek el parkapcsolat, intimitas nelkul, es megsem tesznek ellene szinte semmit. es akkor mindjart el is ertunk alapvetoen a tarsadalunkhoz, 100emberbol hany dolgozik mindennap a celjai eleresen? vagy 10 max..

2015. aug. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

2-es csodálkozom hogy 53%-os jó válaszaid vannak.

Én erre a válaszodra küldtem egy zöld kezet. :)

2015. aug. 23. 19:32
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Abban tévedsz, hogy nehéz partnert találni CSAK szexre. Viszont én úgy voltam ezzel, hogy az alkalmi kapcsolat nekem semmivel sem nyújtott többet (próbáltam), mint a maszturbálás, viszont utóbbi sokkal kevesebb kényelmetlenséggel jár. Nekem a libidóm inkább személyhez kötődik, nem maga a szex izgat, hanem az adott partner. Ebből következik, hogy ha nincs a láthatáron számomra érdekes személy, akkor a libidóm is alacsonyabb.

Két évig voltam el szex nélkül, néha kicsit hiányzott, de nem volt vészes. Aztán jött valaki, aki nagyon megbirizgálta az agyam, szerelmes lettem, és most egy hét után is a falat kaparom, ha valamiért nem tudunk találkozni, szexelni. :) Nagyon megérte várni, mert a szerelmemmel a szex összehasonlíthatatlanul nagyobb élvezetet okoz, mint egy random férfival.

2015. aug. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A nők jobban kötődnek az érzelmekhez, mint a szexhez.
2015. aug. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Noknek sokat szamit az erzelmi resze talan azert,vagy netunjon konyuverunek ugye az sem hatrany mert ha egy normalis parkapcsolatot akar valoszinu nem mindegy milyen eloeletu a szely.
2015. aug. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
persze hogy nekunk is hianyzik csak mi jobban eltudjuk rejteni mint a ferfiak. lekoti a figyelmunket a melo a gyerek a haztartas stb es mire odaerunk mar eronk se marad ezen agyalni. de az is ott lehet hogy a parunk nem partner es nem segit nekunkvmert ilyen is van. igy szep lassan elszokunk a szextol es 1-2 ev utan mar nem is hianyzik annyira. a kerdesedre valaszolva en kb 2-3 honapja szexeltem de nem elveztem. 40 n
2015. aug. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
kibírják maszturbálással férfi nélkül- lehet. de ha egyszer az életben megtalálnák azt a férfit, akivel jó is, és szívesen csinálják, akkor biztos nem lennének onnantól kezdve magányosan. (lehet, hogy csalódtak egyszer már a férfiakban, rossz volt velük, vagy valamiért megundorodtak tőlük) .-én ilyenre tudok gondolni.
2015. aug. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem kényszerből.


Hogy lehet kibírni 1,5 évet szex nélkül? Ugyanúgy, mint 3,5 évet, vagy éppen 4 évet (igen, saját tapasztalat).

2015. aug. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
a szex felesleges időtöltés.
2015. aug. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!