Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan lány, nő akinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány, nő akinek bejön szexuálisan Ed Sheeran?


2015. aug. 24. 23:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen annyira mint Pumukli
2015. aug. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek. A duciság és a vörösség nem éppen a kedvenc kombinációm.
2015. aug. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem igen!
2015. aug. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Na most nálam ez nehéz kérdés. Imádom Ed szövegeit, a dalait és a stílusát, de ha ő nem lenne az az énekes és dalszöveg író aki, akkor azt kéne mondanom, hogy egyáltalán nem jönne be. Alacsony, duci, nem jóképű és vörös hajú. Egyáltalán semmi sem szexi benne.
2015. aug. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem rossz :-)
2015. aug. 25. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Akármilyen jó hangja is van, rettentően ronda az a srác... Szóval nagy nem!
2015. aug. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ohh ugyan már, még hogy ronda... ronda férfiból igen kevés van, és ő még csak a közelében sincs annak! Nem egy címlapfiú, ez tény, de nekem úgysem azok tetszenek. Szerintem az összhatás a lényeg, és hogy összességében szimpatikus legyen az illető, ebbe pedig ő bőven belefér :-)
2015. aug. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyos,cuki a vörös haja ^^
2015. aug. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

173 cm, 69 kg, ez komolyan olyan KÖVÉR lenne? Csak, mert én lány létemre voltam ennél több is (és nem vagyok magasabb nála)...


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Nem létezik olyan, hogy tökéletes. A sztárok is ugyanolyan emberek, mint te vagy én. Kancsal, vörös, szeplős, alacsony, nem izompacsirta... és? Egy teljesen átlagos srác.

Sőt, én imádom, hogy göndör, hogy tetkós, hogy zenész, ezek engem beindítanak. Ugyan nem az esetem, de egyáltalán nem érdemli meg, hogy csúnyának nevezzék!


És igen, van olyan nő! Pl. az exbarátnője, Athina (aki mellesleg nagyon gyönyörű):

[link]

2015. aug. 26. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nem a külső a minden.... csak fiatal korban.. másik, hogy asok pénz is megszépít embereket..
2015. aug. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!