Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ferfiak valaszat kernem ezt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak valaszat kernem ezt hogy gondolhatta?

Figyelt kérdés

Baratommal csak par honapja vagyunk egyutt mindketten 22 evesek. Mar az elejetol csodalatos a szex vele nagyon osszeillunk.

Legutobb oriasi szex volt es nagyon beleelte magat es be volt indulva es szex kozben egyszer csak ugy szolitott hogy kis felesegem.

Ezt hogy erthette miert mondhatta?


2015. aug. 25. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért nem tőle kérdezed meg!?
2015. aug. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mert lattam h kinosan erzi magat mert veletlenul csiszott ki a szajan es nem akarom hogy rosszul erezze magat
2015. aug. 25. 14:57
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem semmi különösebbet nem gondolhatott, kb mintha bébinek hivna, csak ő erre jobban beindult
2015. aug. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

most hülyén hangozhat, de lehet a szerepjátékokra izgul és beleélte magát éppen a férj szerepébe...vagy csak elképzelte, hogy mert jól csinálod szájjal már feleségül is akar venni...

de ezt tőle kellene megkérdezned :)


22F

2015. aug. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet összekevert vele
2015. aug. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 orton ***** válasza:
mondtam én hogy a nők arra buknak hogy kis ku*rváinknak hívjuk őket az ágyban
2015. aug. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!