Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, miután csiklóizgatás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miután csiklóizgatás hatására már elélveztetek, közvetlenül utána pénisz hatására is el tudtok élvezni ismét?

Figyelt kérdés

2015. aug. 26. 09:20
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2015. aug. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Mekkora különbséget érzel a kettő között intenzitásban / jellegben?
2015. aug. 26. 09:25
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudok pénisztől elélvezni, sem ilyenkor, sem máskor :(. Úgy tudom elég sok nő van még így vele.
2015. aug. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Még akkor sem, hogyha a férfi az előjáték során megfelelően "bemelegít" téged? (pl. egy ideig ingerli a csiklódat, felizgat, majd áttér a pénisszel való dugásra)
2015. aug. 26. 09:43
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem tudok elélvezni.
2015. aug. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
en eltudok elvezni az utan is ha bennem van a ferfi. Csak megfelelo pozt kell talalnunk hozza :) 24l
2015. aug. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Idáig még nem fordult elő,hogy elélveztem volna,csak csiklóval megy.
2015. aug. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Csakis a csikló idegei által élvezhet el egy nő.


Tény, hogy vannak olyan nők, akiknek ezek a csiklóból adódó idegek valamivel közelebb vannak a hüvely falához és így ha pénisszel (vagy ujjal) kellő intenzitással és megfelelő szögben ingerlik ezeket az idegpályákat, akkor akár hüvelyből adódóan is képes valaki (csikló) orgazmusra.


Tehát alapvetően nincs többféle orgazmus, csak szervi. Ez az egy szerv pedig a csikló, melynek idegei valamivel közelebb eshetnek egyes nőknél a hüvely falához.


Úgyhogy ebből a szempontból komoly jelentősége van annak, hogy egy férfi péniszmérete mennyire passzol össze a nő hüvelyével.


A csikló olyan, mint a férfiaknál a makk alja és ott is főleg a két oldala a húgycsőnyílás alatt.

A férfiak se tudnak elélvezni akkor, ha a makk alsó része nincs ingerelve, mivel az idegek többsége ott a legérzékenyebb, akárcsak a női csikló.


A pénisz húzogatására is csak azért élveznek el a férfiak, mert a makk alsó része feszül meg általa.


Úgyhogy a nőknél is és a férfiaknál is van egy kb. fél centis terület, amely az élvezet 95 százalékáért felelős.


Csak ezért írom le ezt, mert vannak teljesen egészséges nők (és férfiak) akik ezt nem tudják és elkeserednek, mert téves információkkal bombázzák őket mindenhol.

2015. aug. 26. 10:40
 9/30 A kérdező kommentje:
2015. aug. 26. 10:43
 10/30 anonim ***** válasza:
69%
Tehát akkor ezek szerint nincs külön csiklói és hüvelyi orgazmus? Mert már én is hallottam valami ilyesmit.
2015. aug. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!