Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, szeretitek ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szeretitek ha a pasitok ragaszkodó?

Figyelt kérdés

Imádom hosszan magamhoz ölelni a párom, fogni a kezét, nézni a pillantását és hosszan kényeztetni egymás nyelvét. Mindezt naponta többször igénylem. Mi a véleményetek? Szeretitek, vagy inkább zavaró?

27F



2015. aug. 26. 11:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

# 8: Nem is annyira túl sokszor, hanem inkább az egyszeri mennyiség... amíg éhes vagyok, kielégíti az igényeket. De ha túl sokat kell ennem belőle úgy, hogy nem kívánom már, akkor felfordul tőle a gyomrom.

Így vagyok a férfi ragaszkodásával is... van egy szint, amit igénylek, nagyon is. Ha annál több a ragaszkodás, akkor viszont megőrjít!

Valahogy a mostani párom érzi, hogy mire van szükségem, ragaszkodó, de nem sok. Még soha nem éreztem mellette, hogy na ez már nekem kellemetlen... inkább olyan volt, hogy arra vágytam, hogy mutassa ki jobban az érzéseit, és így is lett. :)

2015. aug. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ilyen nincs is, csak a mesében.

35 n

2015. aug. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Már hogyne lenne! Én is ragaszkodó és hűséges vagyok, csak a nők ezt nem igénylik.

2015. aug. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nagyon szerencsés vagyok, mert megtaláltam azt a lányt, aki legalább annyira élvezi ezt, mint én. Alig tudtunk lejönni este a Gellért hegyről...
2015. aug. 30. 06:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!