Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők miért hitegetik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért hitegetik a férfiakat a 14-16 cm-es átlag péniszmérettel?

Figyelt kérdés
Az én méretem 15.5-16 és 4 cm (hossz és vastagság) 23 éves vagyok, eddig három kapcsolatom volt. Az első kb 1,5 évig tartott annak ellenére, hogy egyszer sem tudtam kielégíteni, de nagyon szerettük egymást, viszont egy idő után elhidegült tőlem és lelépett egy sportos pasival (kíváncsi lennék a méretére). A másikkal egy 4 hét katasztrófa volt, az első alkalommal kiröhögött az ágyban és meg elküldtem a fenébe. A mostani 6 hónapos kapcsolatnak pedig múlt héten lett vége, szintén abból az okból, hogy a csajnak nem voltam elég nagy. Ezek közül csak a második volt talán ribi, szóval azt sem lehet mondani, hogy mind felszínes volt. Persze jönnek majd a kommentek, hogy nem vagyok technikás, persze. Sportos alkatú vagyok és az első barátnőm is sokszor bevallotta, hogy nem érez semmit annak ellenére, hogy nagyon odafigyeltem mindenre, pedig vele nagyon sokat együtt voltam. Szóval tényleg nem értem, hogy a nők miért nem képesek megmondani az igazat, hogy nekik márpedig a 17-19/5 az igazi és tökéletes. Igaz olvastam olyan fórumot, ahol őszintén beszéltek erről a dologról, de szinte mindenhol nyomatják ezt a kamudumát, hogy elég a 14 is csak legyen "technikás". Komolyan mondom röhej. Igaz, hogy az egyik gyk kérdésnél meg egy női magazin fórumának egyik topicjában is az első kb. 5 kommentelő szerint a 17 a minimum és a 19 az igazi, de nyugalom srácok, nem kell aggódni, nem a méret a lényeg (csak legyen elég nagy), aha értem (már nem emlékszem hol találtam, akit érdekel megkeresi).

2015. aug. 26. 14:32
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Kamu...
2015. aug. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
89%

Miért kell olyannal összejönni akit meg*aszott egy mozdony?

amugy meg nekem is 16 körül van talán vastagabb az átlagnál de van amikor meg kell állnom szex közben mert fáj a barátnőmnek.

Te pont ki fogtad az ilyen kis p*csákat

2015. aug. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
76%

A csajok mérete sem szabványos.

Van akinek tág a hüvelye, van akinek szűk.

Volt tág barátnőm (farokkal ritkán tudtam kielégíteni, megtettem máshogy, mással, nem is a szex miatt lett vége). Az aktuális csajomnak meg néha még sok is a 13/5-ös farkam, mert, hogy feszíti, meg fáj, és óvatosan, mert NAGY! Nekem, az említett mérettel nagy! Hát nem. De neki ez nagy, mert ő szűk.

Valószínű mindhárom csaj tágabb puncival volt megáldva. Egyébként meg ha ezen ugatna bármelyik muff, hogy nem vagy elég nagy (bár nem hinném), akkor vágj vissza, hogy intim tornával ő is megtanulhatja megszorongatni a p.cs.det, sőt attól feszesebbé is válik a hüvelye, amitől neked is és neki is jobb lesz. De szerintem csak nem volt eddig szerencséd. A méret tényleg nem lényeg.

2015. aug. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
72%

A kérdés kamu, a kérdező még csak a monitoron látott női nemiszervet, valószínűleg csak a kérdésével akarja megerősíteni magában, hogy bizony a méretei miatt nincsen barátnője közben meg tudja, hogy pont le se sza....ják a nők, hogy mekkora van a gatyádban, ha már együtt vagytok, csak nem meri realizálni magában, hogy bizony volna min változtatnia, de ahhoz ugye lusta így próbál okolni egy olyan dolgot amin változtatni nem tud.


14cm a péniszem és 4,8cm vastag soha egy rossz szót nem mondott rá egyik barátnőm sem volt akinek volt hüvelyi orgazmusa volt akinek nem (de annak mással sem). Egy normális nő nem küldi el a szerelmét azért mert neki kicsi a pénisze, hanem helyette ő kezd el intimtornázni... 25/F

2015. aug. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
4-es válaszolónak: Te szerencsétlen, nem olvastad el a péniszem vastagságát? 4 cm (ami annál is kevesebb kevesebb, mert a körátmérő olyan 11-12 (a pénisz nem szabályos henger)) a tied meg 4,8 cm vastag, persze hogy nem volt még rossz tapasztalatod, mert jóval vastagabb mint az enyém. Nem mindig csak a címet kellene elolvasni. Komolyan nem értem, hogy miért lenne kamu.
2015. aug. 26. 14:59
 6/27 anonim ***** válasza:
31%
"Helyette ő kezd el intimtornázni" - azért kicsit sokat vársz el azzal a 14 centivel. Tényleg kevés, a 4,8 az legalább jó, emiatt van csak szerencséd. De még ígyis ne ugrálj mert jön egy olyan nő, aki tényleg tapasztalt, és fontos is a szex és hamar megkérdezi, hogy nő e ez még.
2015. aug. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
33%
Azon a pár mm-en biztos nem múlik semmi. És te is kiválasztottad a válaszom leglényegtelenebb részét alul leírtam egy normális nő nem küld el senkit a pénisze miatt, hanem ő lesz azon, hogy szűk legyen ;)
2015. aug. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
72%
Fel sem merült benned, hogy TÉNYLEG BÉNA VAGY??
2015. aug. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Szerinted van olyan lúzer, aki 1,5 éven keresztül egyszer sem tudja jól megdugni azt, akit a legjobban szeret? Akkor talán mégiscsak máshol kell keresni a hibát?
2015. aug. 26. 15:11
 10/27 anonim ***** válasza:
83%

Az, hogy rossz vagy az ágyban nem a méreteden múlik... Nekem sincs nagy, hosszra teljesen átlagos. Vastagságot meg nem tudom, soha nem mértem le.


A gond az, hogy még fogalmad sincs szerintem, hogy milyen pózokban tudnál mélyebbre hatolni és milyenekben feszülne jobban a barátnőd a f...ra.


Először szedj össze valahonnan egy kis szexuális kultúrát, mert sajnos ilyen sincs a legtöbb emberben. Utána lehet nyafizni.

26/F

2015. aug. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!