Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Most őszintén mekkora...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Most őszintén mekkora pénisszel lehet titteket jól kielégíteni?

Figyelt kérdés
2015. aug. 26. 18:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lányként szólok a témához, de ha két ujjal ki lehet elégíteni egy lányt (nincs óráiási kezem), akkor péniszből sem szükséges 20 centi hosszú...
2015. aug. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%

Rengeteg nő csak csiklón keresztül tud elmenni.

Előbb ki kell nyalni, utána jöhet a méret-téma.

2015. aug. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ok csak az egyik 16 éves ismerősömnek az volt a baja hogy kicsi 13-14 cm farka.
2015. aug. 26. 18:58
 4/8 anonim ***** válasza:

a 13-14 pont hogy nem kicsi :)


34/N

2015. aug. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát azért nem is valami nagy az.

De nem vágom, miért kellett lepontozni.

2. voltam.

2015. aug. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát én már nem tudom. :D Az exem farka 13/5 centi volt, én mértem le, isteni volt vele. Nemrég együtt voltam egy sráccal, aki azt mondta, hogy 13/4-es a farka, de megközelítőleg sem volt akkora, mint az exemé, szinte nem is éreztem. Korábban volt egy eset, azt mondta 16/6-os, de jó, ha fele akkora volt és fel sem állt neki rendesen, akkor tényleg semmit sem éreztem... Na szóval semmit nem jelentenek számomra a számok, nem tudom, hogy én mérem rosszul vagy ők kamuznak... :)
2015. aug. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Olyannal, amelyik áll, és a viselője tudja használni. Hogy mindemellett mekkora, az részletkérdés. Mondjuk engem legjobban egy 20+-os tudott kielégíteni, de ő az a kategória, hogy attól nedves lettem, ha csak a hangját meghallottam.
2015. aug. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha ilyen 12-13cm-es mini péniszkéd van, azzal ne remélj sokat, sőt ha mellette nincs normális vastagsága pl. 4-4,5cm. Nekem kicsi és vékony.. Ne tudd mennyira sz@r érzés mikor látod a nőn,hogy csak azért csinálja,hogy letudja a kötelező menetet.. Utána úgyis a lapát jön. Az átlag 15cm hosszra és 4cm vastagságra, Jó is lenne, ha nekem ekkora lenne.
2015. aug. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!