Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok belemennétek egyéjszaká...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok belemennétek egyéjszakás kalandba egy olyan férfival aki nem szexelt még és elég tapasztalatlan? Voltatok ilyen helyzetben, mennyire számít a szexuális előélete?

Figyelt kérdés
2015. aug. 27. 16:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

én nem élek az egy éjszakás kalandokkal...

szóval tőlem aztán lehet tapasztalt is, de nem mennék bele

2015. aug. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 liliom99 ***** válasza:
92%

Ha jól belegondolsz minden fiúnak van egy első alkalom, és ehhez mindig kell egy lány. Ebből következik h mindig van olyan lány aki lefekszik egy szűz fiúval:DD

16/L

2015. aug. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%

Én azért nem, mert egyáltalán nem vonzanak az egy éjszakás kalandok.


De ha alapból vágynék ilyesmire, akkor szerintem igen, ha vonzódék hozzá és szimpatikus lenne, akkor nem lenne akadály, hogy még tapasztalatlan, sőt könnyen lehet, hogy előnye lenne ahhoz képest, akinek a sokadik nő lennék életében (az őszinteségét meg biztos értékelném). Legalább lenne benne valami különleges. :-)


Amúgy szerintem egy alapvetően értelmes és legalább közepesen talpraesett pasinak, aki fel van vértezve annyi anatómiai ismerettel meg szexuális kultúrával (egyelőre elméletben), hogy eltalál egy női testen, meg van benne kellő érzelmi intelligencia, nem hinném, hogy akkora kihívás lenne élete első szeretkezése, és ne lehetne jó partnere akár egy tapasztaltabb nőnek is.


(Azért a szex mégsem egy olyan technikailag bonyolult és összetett dolog, mintha egy űrsiklót kéne dokkolnia egy űrállomáson. :-))

2015. aug. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
egy űrcsiklót dokkolnék.
2015. aug. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

# 4


Ha űrcsikló program létezik, lehet, hogy lenne esélyed. :-)



[link]

2015. aug. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
68%
Nem, nem mennék bele. Egyéjszakás kalandban az a lényeg, hogy dugjak egy hatalmasat, nem az, hogy tanítgassak meg fél perc alatt elsüljön.
2015. aug. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem vagyok az egyéjszakások híve.
2015. szept. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Volt egy barátom réges rég és én tapasztalt voltam de neki én voltam az első! 2 hónapja jártunk amikor rákerült a sor, én akkor tudtam meg este hogy nem volt még lánnyal! Nagyon szép emlékeim vannak róla! Érzéki , érzelmes és gyengéd volt az az éjszaka! Nem számított az hogy ő tapasztalt volt vagy nem! De szerintem ajánlatos legalább a lánynak egy picit rutinosabnak lenni!
2015. szept. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Hány évesek voltatok?
2015. szept. 8. 09:29
 10/17 anonim ***** válasza:

17F

18N

2015. szept. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!