Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehetséges így a szex? Akár a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges így a szex? Akár a hatása alatt vagy, mikor ürül ki a szervezetből?

Figyelt kérdés
LSD. Lehetséges, hogy ilyen állapotban szexeljen valaki vagy mikor már tisztul a szervezete? Vagy akkora torzulást okoz, hogy ilyen állapotban kizárt, hogy képes legyen rá egy pasi akár mentálisan, akár fizikailag?

2015. aug. 27. 23:31
 1/5 anonim ***** válasza:
nem szedek semmi hasonló szert de én pl ha iszok akkor órákon át tudok szexelni anélkül hogy elélveznék... lehet ez is hasonlót váltana ki belőlem lehet az ellenkezőjét. szerintem mindenkire másképp hat
2015. aug. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
99%
Nem lehet rossz azaz LSD-s szex, csak nem szabad meglepődni amikor beszáll a sárkány is harmadiknak.
2015. aug. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
minden lsd trip más, attól függ, hogy milyen hangulatban vagytok, és mit vált ki belőletek. lehet, hogy nem lesz kedvetek szexelni, mert inkább flesseltek, és röhögtök, vagy beszélgetni akartok. de hallottam már olyanról is, aki papírtól négy órán keresztül megállás nélkül szexelt a barátjával :D szóval igazából lehetséges mentálisan és fizikailag is.
2015. aug. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Add át a szüleidnek, ha vannak, hogy gratulálok.
2015. aug. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Szerencsére vannak szüleim, és köszönöm a gratulációt. A kérdést egyébként nem magamról írtam, én eleve lány vagyok és soha ne éltem ilyen szerekkel, nem is akarok, de még kipróbálni sem!
2015. aug. 29. 01:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!