Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tegnap este leszoptam a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap este leszoptam a baratomat, es megigertem h a szamba elvezhet. Idaig semmi gond, de amikor megereztem az izet, elkapott a hanyinger, de lenyeltem egy kicsit. Aztan azt hittem visszajön. Ezzel mit kezdhetek? Hogy ne legyen ez mert kellemetlen?

Figyelt kérdés
2015. aug. 29. 18:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
Ha nem bírod ne nyeld le.
2015. aug. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
34%
etess vele sok gyümölcsöt és itass vele édes dolgokat. akkor a sperma íze is jobb lesz
2015. aug. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Azért volt ez mert undorodsz az ízétől.Az előző leírta, hogy ezen lehet segíteni, de nem igazán fog érdemben változni a dolog, azért csoki torta íze akkor sem lesz.

Esetleg próbáljátok úgy, hogy kinyitod a szád, kicsit kinyújtod a nyelved és úgy élvez bele, akkor kifolyik és nem kell lenyelni, ha nem akarod.

2015. aug. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%
Esetleg mondjuk a torkodba is lehet spriccelni, akkor nincs íz.
2015. aug. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy nem szereted az ízét, és inkább vegye ki a döntő pillanat előtt! Esetleg felajánlhatod, hogy a testedre élvezzen, talán még izgatni is fogja.
2015. aug. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
36%
Az, hogy mitől undorodsz, fejben dől el... Régen én is undorodtam a spermától, most meg nem. Nem tudom, mi változott, de tényleg fejben dől el...
2015. aug. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek:)
2015. aug. 29. 19:00
 8/11 anonim ***** válasza:
71%
Kapd be neki mélyen, amikor elélvez úgy nem érzed az ízét.
2015. aug. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
31%
Mond meg neki, hogy rosszul vagy tőle és többet nem akarod. Az én párom sem szokott a számba élvezni, mert tudja, hogy hányingerem van tőle. Sosem csinált belőle problémát. Ha néha mégis szeretné, akkor pedig kimegyek gyorsan és kiköpöm a mosdókagylóba, aztán kiöblítem a szám. Mindenki úgy csinálja, ahogy neki jó.
2015. aug. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Erre való a szakállka! Egy pár kéztörlő az ágyon aktus közben, mindenki megtörölheti benne az éppen törlendő szervét! Kiköpheti rá az anyagot, és szívhatja, nyalhatja tovább, anélkül hogy ki kellene menni a mosdóba!
2015. szept. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!