Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A páromat ma reggel orális ám...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromat ma reggel orális ám kenyesztettem es új fajta technikával ő pedig úgy ment el mintha pisilni de azt mondta h nem tudja mi volt ez mert az állaga sem hasonlított a rendes ondohoz. Többi lent?

Figyelt kérdés
Ja es be sem tudta határozni h mikor megy el. Tapasztalhatók mar ilyet?

2015. aug. 30. 09:55
 1/6 A kérdező kommentje:
17/L
2015. aug. 30. 09:57
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha érthetőbben leírnád, még talán választ is kapnál.

Masszíroztad közben a prosztatáját és szoptad? Akkor máris megvan, miért volt olyan érzése, hogy pisilni kell és miért volt folyósabb.

2015. aug. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kicsi a valószínusége, hogy a technikád megváltoztassa a párod anatómiáját.
2015. aug. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Webskac válasza:
100%
Attól is függ, hogy előtte mennyit szexeltetek. Nekem is volt már olyan, hogy sokadszorra élveztem és hosszú menet végén sprayszerűen nagyon híg sperma jött. Szerintem ilyen előfordul. :)
2015. aug. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nekem elővàladèkom folyt ki így, pici pisi szerű íve volt, (fekve történt) nem is éteztem hogy jön, egyszer csak kicsurrant és utána még egy kicsit csordogàlt.

Hosszú izgatás hatására, prosztata izgatás nélkül.

2021. ápr. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

És pontosan mi volt ez az új technika?

Azóta kiderült valami?

2023. aug. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!