Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Van, hogy benedvesedte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Van, hogy benedvesedtek az iskolában, vagy az utcán, ha egy jó srácot láttok?

Figyelt kérdés

2015. aug. 31. 14:02
 1/9 anonim ***** válasza:
attól hogy meglátok valakit nem ... 18/L
2015. aug. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Es ha tobbet latsz?
2015. aug. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
#2: úgy érted, több jó srácot egyszerre?
2015. aug. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ettől még nem szoktam benedvesedni. L
2015. aug. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ilyesmitõl nem lehet
2015. aug. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem, ilyentol nem lehet
2015. aug. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
20%
A ribik nedvesednek be egy szép pofitól vagy egy kockás hastól, a normális lányoknak kell az érzelem.
2015. aug. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha rég nem voltam együtt senkivel és meglátok egy helyes srácot akinek jó a parfümje és szép a mosolya akkor előfordul,hogy fantáziázgatok és akkor benedvesedhetek.

És nem,nem vagyok ribi..

2015. aug. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A lányok többségének nem elég a nedvesedéshez az, hogy meglátnak egy jó pasit, mi nem így működünk.

De ha fantáziálok és elképzelek dolgokat, akkor előfordul. Bár én többnyire a páromról fantáziálok és nem idegenekről.

2015. aug. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!