Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, Nektek mi volt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Nektek mi volt a legmeghatározóbb szexuális élményetek eddigi életetek során? Amit nem fogtok elfelejteni?

Figyelt kérdés

2015. aug. 31. 16:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A legmeghatározóbb az egész biztos, hogy életem első szeretkezése.
2015. aug. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
Az első szex a mostani barátommal. Rengeteg mécses volt a szobában nagyon romantikusan előkészítette és nagy meglepetés volt :)
2015. aug. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
mikor a bokorban ketten :D
2015. aug. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
98%
A szüzességem elvesztése :) Életem egyik legjobb élménye volt, azóta se sikerült egy szeretkezésem se olyan emlékezetesre, mint az :)
2015. aug. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%
egyszer csinaltam egy viszonylag forgalmas osveny mellett bozotba, egyszer lepcsohazban, mind ketto eleg emlekezetes volt. legjobb szexnek meg egy bekulos szexet neveznek ki. amikor elvesztettem az nekem elegge fajt, es nem volt egy jo elmeny, de persze az is meghatarozo volt....
2015. aug. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Amikor elvesztettem a szüzességemet... nagyon-nagyon jó volt!!! :)
2015. szept. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!