Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti megdugtok olyan csajt aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megdugtok olyan csajt aki nem tetszik nektek?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre több olyan csaj ajánlja fel megát aki nem tetszik, de egy ürítést lehet hogy megérne, szoktatok élni az ilyen lehetőségekkel ? Amúgy a tinderen meg a badoon ismerkedek és a közelbe vannak.

2015. aug. 31. 16:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

ha így belemegy egy sexkapcsolatba, akkor lehet nem csak te vagy az egyetlen farok akivel foglalatoskodik.

Szóval én a helyedben nem a gyerek miatt aggódnék. Ha be akarsz kapni valami csinos kis fertőzést, háááát akkor hajrá, le a gumival :)

2015. aug. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
95%
Nincs olyan hogy nem tetszik egy nő. Legfeljebb iszok még egy kicsit ameddig tetszeni nem fog.
2015. aug. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Ha a segge jó, bárkit megdugok, még akkor is ha az arca nem tetszik.
2015. aug. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. aug. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
40%

hát nem tudom.. ahogy olvasgatom a kommenteket nem csodálom, hogy egyre igénytelenebb lányok vannak


én nem azt mondom hogy mindig csak a szupermodelleket kéne megdugni, de most őszintén: miért adjanak magukra a nők ha ilyen könnyen is tudnak egy éjszakára keríteni valakit?


én ezt mondom legyen tartásod és ne feküdj össze minden vasorrúbábával, nem beszélve arról hogyha híre megy hogy milyen ronda nőkkel voltál, szerinted egy magára valamit is adó nő le fog veled feküdni? Jó persze egyszer-egyszer elmegy de ha arról leszel híres hogy csak csúnya nőkkel dugsz akkor ne álmodozz ilyenekről..

2015. aug. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
85%
Utolsónál a pont, jó nőket kell dugni a jó imidzsért.
2015. aug. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Azért nem megdugni mert nem tettszik?

Az már szegregáció lenne ;)

2015. szept. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Én annak örülök, ha egyáltalán valamilyet megdughatok. És csak átlagos pasi vagyok.
2017. ápr. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Van egy nagy találmány, villanykapcsoló! ;-)
2018. aug. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Igen mert jobb mint ha kézzel elégíti ki magát az ember. Volt rá példa az életemben. Ahogy a közmondás utal rá szükség törvényt bont.
2021. febr. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!