Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, nektek az utcán a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nektek az utcán a pasik hány százalékát tartjátok jóképűnek?

Figyelt kérdés
És mondanátok rólam véleményt privátba? :D

2015. aug. 31. 21:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Keveset. De ez csak az én ízlésem.
2015. aug. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem nagyon szoktam százalékot számítani.

Mivel van párom, nem is nagyon szoktam nézegetni őket. Viszont azért ha látok egy kifejezetten vonzó fiút, azért felkapom a fejem. De az valóban elég kevés, aki már ránézésre is tetszik, nehéz is így eldönteni, és sokszor csalóka.

2015. aug. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát én kocsival járok, így nem nagyon van alkalmam az utcán nézegetni a pasikat. Meg mivel van párom ezért nem is nézem őket, de egy-két alkalommal már láttam relatíve helyes pasit.


És hogy a kérdés kettő az egyben mivoltától ne kanyarodjunk el, még véleményt is mondok rólad privátban. Küld a képet :)


24/L

2015. aug. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Minden nap egy-egy arcot látok akire azt mond heló mi. Kevés százalék hagy bennem első benyomásra mély nyomot.
2015. aug. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

2%

finnyás vagyok

2015. aug. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Scav ***** válasza:

Férfiként írok: ez így elég nehéz kérdés, amúgy meg volt olyan, hogy szórakozóhelyen a csaj jött oda, hogy igyunk valamit és mihez lenne kedvem, máskor meg kinéztem valakit magamnak és úgy elküldött, hogy majdnem sírva fakadtam a profizmusától :D

De szerintem elég kicsi százalék lehet, mert amikor megismersz valakit, az sokat dobhat a megítélésen, úgymond megszépít a személyiséged, de lehet az ellenkezője is, amikor a szépfiú full retard szöveggel nyomul, örül a csaj, hogy a srác nem vizel maga alá :D

2015. aug. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sok átlagos pasi van, de csak egy-egyet látok naponta, akire tényleg azt mondanám, hogy igazán jóképű.


Ha nem egy 15 éves suhanc vagy, akkor még véleményt is mondhatok. (26)

2015. szept. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
1% kemények XD Magayarország nem híres arról hogy mindenhol (nem páwa) helyes srácok rohangálnának :) Főleg a szeszélyes ízlésem mellett kb több hónaponta látok 1-et fél másodpercig XD
2015. szept. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!