Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szibmisszív nők! Mit szerettek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szibmisszív nők! Mit szerettek a bdsm-ben?

Figyelt kérdés

2015. szept. 1. 12:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Nem szubmissziv akart lenni,Te Nagyon szigorú dom?
2015. szept. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
37%
-)
2015. szept. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

De. Tényleg elírtam.

Jav: szub

2015. szept. 1. 12:19
 4/14 anonim ***** válasza:
73%

"Te Nagyon szigorú dom"



LOL

:D :D :D

2015. szept. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Hát hogy ettől gátlástalanná válik és ezáltal mégnagyobb szexuális energiával támad a FÉRFIÁLLAT.
2015. szept. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt komolyan kérdezed? Na, szerinted mit élvezünk benne? Egyszerűen felizgat bennünket amikor a pasi átveszi az irányítást. Azt is szeretem amikor vadállat, meg azt is amikor nyugodtan, csendesen de szigorúan bánik velem. Ez a titka az egésznek: ahogy bánik velem. Egyszerre kemény de valahogy mégis...biztonságban érzem magam vele. És tudom hogy az én kielégülésem is ugyanolyan fontos neki. Teljesen rá tudom bízni magam, és mindent megteszek neki, mert tudom, hogy a végén mindketten tökéletesen kielégülve fekszünk egymás karjában.
2015. szept. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
6-os pláne mikor véresre veri a valagad illetve leköp és lepisál téged,tiszta izgi!-)
2015. szept. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
44%

Én domként annyira nem értem, de imádom, ha egy nő szubmisszív. Bár gyakran kiderül, hogy valamilyen sérelem érte őket gyerekként. De nem lehet általánosítani! Bárhogy is, én örülök, hogy vannak ilyen nők, mert velük sokkalta izgalmasabb a szex... igazán önmagam lehetek.


24/F

2015. szept. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
6-os, gyönyörűen összefoglaltad! :)
2015. szept. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Hetes, tudod, ahány pár annyi féle a bdsm, engem pl soha nem köpne le vagy pisilne le a pasim, egész egyszerűen azért mert az nálam kemény korlát és ő ezt tiszteletben tartja. Ha nem tartaná, nem is lehetne Gazda, csak egy agresszív pasi.


Sokan keverik a bdsm-et az agresszióval de ez így nem igaz. A bdsm egy bizalom játék, és bár úgy tűnik, hogy a szubot használják, de csak az történik meg amire a szubnak valójában igénye van.

Beismerem, hogy lépte már át határomat, mert úgy érezte, hogy valójában nekem való ami utána következik, és szégyellem bevallani de tényleg élveztem a dolgot és igaza volt. De sosem törné össze a lelkemet és nem élne vissza a bizalmammal.

Ami a fenekelést illeti, én szoktam kérni, hogy csinálja rendesen, mert túl elnéző, és nem eléggé lila utána.... engem ez izgat. De kinek mi a fétise.


Még egy gondolat: igazán jó bdsm-et csak két intelligens ember tud játszani. Két felnőtt akik odafigyelnek egymásra és képesek egymás jelzéseit értelmezni. Vannak olyan párok ahol mehet a köpés meg a pisi mert ott a helye kettejük között. Vannak párok ahol ez elő sem jön. Az én domom tapasztalt és volt már sok kapcsolatban, csinált ő már ilyesmit. De van annyira intelligens hogy felméri melyek a legyőzendő és melyek a tiszteletben tartandó határaim. Most, hogy belegondolok, végtelenül hálás vagyok neki azért a biztonságért amit megad nekem.

2015. szept. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!