Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Kipróbálnátok milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Kipróbálnátok milyen egy felcsatolhatossal megd. Gni egy srácot?

Figyelt kérdés
Próbáltátok már?

2015. szept. 1. 22:30
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
91%
Kipróbálnám talán,de még egy pasim se kért ilyesmit.
2015. szept. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
72%
Én férfi létemre ki szeretném próbálni milyen ha egy nő megdugna egy fellcsatolhatóssal. Nagyon izgat a dolog :)
2015. szept. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
80%
Habár én egyáltalán nem akarom, hogy seggbe rakjanak, mégis mindig érdekelt, hogy én csináljam a páromnak. Szóval ha engedné, akkor tök jó lenne, szívesen kipróbálnám.
2015. szept. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
21%
melegekhez nem nyúlok bocsi:D
2015. szept. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 anonim ***** válasza:
49%

Az én lyukam csak kimenet :)

De az elég izgi lenne, hogy hármasban lenni két növel. Az egyik felcsatolna magára egy ilyet, és ö nyomná a másik nőt, én meg öt :) Vonatoznánk :)

2015. szept. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 anonim ***** válasza:
70%

Próbáltam már, ő kérte. Rossz élmény volt. Miért? Mert a felcsatolhatós nem az én testrészem, ergo nem is élveztem. Csak elfáradtak a combjaim meg a derekam a (számomra) örömtelen sikálásban.

Ráadásul a párom ledegradálta magát a szememben. Az nem férfi akit én megdugok hátulról.

Rá is ment a házasságunk a hülye fétisére.

2015. szept. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
73%

Nem igaz,hogy nem unod még ezt a felcsatolható bu..skodást!Hányszor teszed még fel ezt a kérdést?

Ne a heteroknál keresgélj akkor!

2015. szept. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
86%
Erre egy hazassag?? :(
2015. szept. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 anonim ***** válasza:
95%
Igen. Mivel ez annyira izgatta, hogy rendesen már nem is volt hajlandó csinálni, ha igen, olyan unott arccal kezdett neki, mintha a fogát húznák. Tudod, a szex a kölcsönösségről szól. Általában.
2015. szept. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim ***** válasza:
60%
Ha van itt olyan fiatal hölgy aki ezt kipróbálná írjon rám bátran ! :D Régóta mozgatja a fantáziám.... 25/ F
2015. szept. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!