Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők fel tudják ismerni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők fel tudják ismerni bekötött szemmel a pasijuk farkát sok közül a szag alapján?

Figyelt kérdés
2015. szept. 4. 12:53
 1/8 opened paradise ***** válasza:
98%
Igen és a szarvasgombát is megtalálják...
2015. szept. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Linó03 ***** válasza:
74%

Még nem volt alkalmam kipróbálni, de szerintem nem lehetetlen azok számára, akiknek jó a szaglásuk - és ha feltételezzük, hogy a higiénia rendben van, nem változik számottevően a "szagminta".

Amúgy hogy jutott eszedbe ilyen? XD

2015. szept. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

Én az ilyen játékoknál csengettyűt szoktam rákötni,biztos ami biztos.. :-D Amúgy ez egy elég érdekes kérdés az biztos..

22F

2015. szept. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom hogy felismerném-e még nem próbáltam. Méret/fogás alapján inkább.
2015. szept. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
talán felismerném, nem tudom.
2015. szept. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem jó a szaglásom, de még így is eléggé ismerem a párom ahhoz, hogy szerintem jó eséllyel sikerüljön megmondanom. Habár nem tudom elképzelni a helyzetet gyakorlatban, azt se tudom, hogy gondoltad kérdező, de elméletben valószínű (már ahol jó a kémia és egymásra vannak hangolódva a felek).
2015. szept. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A gyakorlatban nyilván nem akarnám ismeretlen pasik péniszét szaglászni, elméletben lehetségesnek tartom, hogy meg tudnám különböztetni, abban viszont biztos vagyok, hogy a páromat a testszaga, bőre illata alapján simán felismerném akárhány más pasi közül.
2015. szept. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Linó03 ***** válasza:
100%
7-eshez csatlakozom
2015. szept. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!