Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Antiszociális férfiak is be...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Antiszociális férfiak is be tudnak csajozni? Lehetséges?

Figyelt kérdés
És ha igen hogyan?

2015. szept. 4. 17:03
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Minek irsz ide már megint? Nincs igazad egyáltalán, gondolom az életben egy nulla vagy és itt éled ki magad, próbálsz itt okoskodni közbe meg buta vagy mint a tök, szánalmas vagy!
2015. szept. 5. 23:03
 12/15 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy miért ne írhatnék. Csak azért mert nem tetszik a véleményem? Te feltettél egy kérdést, én pedig válaszoltam. Sajnálom, de ez van, ennyi!

"gondolom az életben egy nulla vagy és itt éled ki magad, próbálsz itt okoskodni közbe meg buta vagy mint a tök, szánalmas vagy!" :) Szinte biztos voltam benne, hogy valami ilyesmi következik, a magadfajtától általában ennyire futja!

Én lennék szánalmas? Hát nem is tudom...nem én jövök ide picsogni vigasztalásért mint egy kiscsaj, hogy "jajj Istenem, nyomi vagyok hogy lesz így barátnőm?!"

És akkor ennyit rólad! :)

2015. szept. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nem te vagy véletlenül az ocsmány és alacsony 28 éves szűz fiúcska aki minden nap itt sir hogy szüzen fog meghalni? Fogadok te vagy az,idefigyelj te balek inkább csajozz be, és ne ide irkáljál hülyeségeket!
2015. szept. 6. 22:06
 14/15 anonim ***** válasza:
szerintem szűzen meghalni szép dolog,sőt fenomenális!
2015. szept. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Amúgy marhára nem értem, hogy ki a kutya pontoz le 46%-ra, amikor tisztességes mondatokkal operáltam és volt értelme a tartalomnak, sőt teljes mértékben segítő szándékú volt az írásom. Mégis, milyen kültelki romantikájú toprongyos alak tesz ilyet és miért? Indokot követelek!
2015. szept. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!