Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Munkahelyen munkatárssal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkahelyen munkatárssal létesítenétek szex kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Egy munkahelyen dolgozok egy nővel. Mindig mosolyog, barátságos, segítőkész. Csinos ruhákban jár, finom illata van, szinte napi munkakapcsolatban vagyunk. Tudom, hogy egyedül van, elvált pár éve. Szexuálisan izgató, párszor eljátszottam a gondolattal, hogy bemegyek az irodájába és belülről rázárom az ajtót. Viszont nem lenne kellemes, ha kitudódna, mert vezető beosztásban van. És azt sem tudom, hogy merjem kezdeményezni a kapcsolatot. Nem vagyok független.

Segítenétek?


2015. szept. 4. 20:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
"Nem vagyok független." -> Akkor sehogy.
2015. szept. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nem.A munkatársak (akár nő, akár férfi) nemtelen lények.
2015. szept. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, ezért nehéz ez és mert rendkívül vonzó nő.
2015. szept. 4. 20:17
 4/6 anonim ***** válasza:
42%

Az mondjuk érdekes, hogy nem az a legnagyobb visszatartó erő, hogy te párkapcsolatban élsz, hanem az, hogy a nő vezető beosztásban van.

Jófej vagy, az ilyen férfiak miatt bálványozzuk mi az erősebbik nemet.


Ja, de hogy hasznos is legyek: nekem volt már munkatársammal szexkapcsolatom. Senkit nem érdekelt az égvilágon.

2015. szept. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 omba ***** válasza:

Magadról írsz csak, ő ehhez egyáltalán szólhatna valamit?

Bemész, rázárod az ajtót, és jól pofán vág.

Bemész rázárod az ajtót, lerángatod a szoknyáját, és kitör belőle a régóta visszatartott pisilés. :D


Dugtál már íróaszatasztalon?

Az eszedbe se jutott, hogy meghívd egy kávéra, hogy egyáltalán kiderüljön, érdekled-e?

Bár, ahogy kitűnik, nemigen.

2015. szept. 5. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Soha.
2015. szept. 5. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!