Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért olyan nehéz ismerkedni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz ismerkedni a lányokkal? Miért nincs olyan lány aki szivesen beszélget csak úgy?

Figyelt kérdés
2015. szept. 5. 12:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert csúnya vagy. Vagyis átlagos, de nekik az a csúnya. Ami nekik átlagos, az a jóképű, ami nekik jóképű, az az ezerből egy díszhím. Felfelé választanak, mert megtehetik.
2015. szept. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azért mondom, hogy tévedsz, mert kép nélkül, mondjuk itteni privát beszélgetésre gondolok. Egyébként nem hiszem, hogy csúnya lennék.
2015. szept. 5. 12:25
 3/9 aperitif ***** válasza:
Az itteni beszélgetésekkel az a gondom, hogy mindenkinek szívesen válaszolok, de elmondom, hogy van barátom, nem akarok innen ismerkedni. Ezt van aki tudomásul veszi, és nem ír többet, de sokan meg erőltetik, hogy ők sem akarnak tőlem semmit, csak beszélgetni, aztán a negyedik-ötödik levél után csak a dugásnál kötünk ki. Ha ismét, és most már határozottabban visszautasítom a srácot, akkor meg jön a sértődés, meg a lekezelő stílus. Kinek van erre szüksége?
2015. szept. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem. De nem mindenki ilyen mondjuk...
2015. szept. 5. 12:49
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is bárkivel szivesen beszélek itt, de tegyük hozzá hogy az itteni nők annyira el vannak ájúlva meguktól hogy az már már nevetséges. Itt élik az életüket gyakorin és borzaszto okosnak hiszik magukat persze hogy nekik az alfahim kell. :)

Kettő olyan lánnyal beszétlem eddig itt, akikről azt gondotlam és gondolom hogy rendesek és legföképp normálisak... Pedig itt vagyok lassan 6 éve a portálon és kb 100 külömbözö csajjal beszéltem... ami azt jelenti hogy az itteni nök alig 4% a az amelyik normális és az életben is ez az arány. Vannak rendes csajok de azokat már leszedték a pasik :D

2015. szept. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy ismerkedni akarsz vagy csak úgy beszélgetni, mint ahogy azt feljebb is írták. :) Beszélgetni lehet, csak az itteni pasik általában nem ezt akarják. :)
2015. szept. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ezen az oldalon ki a fa-.szom akar ismerkedni? Mennél le az utcára megszólítani lányokat.


10+ éve hogy ismerkedtek az emberek, amikor nem volt gyk.hu és internet se nagyon?

2015. szept. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
mert nem minden nőnek gyerebe az, hogy beszélgessen mindenféle pasikkal, akik csak meg akarják b*szni :3 ennyi. erre senki(vagyis az értelmes többség) nem kíváncsi :3
2015. szept. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is szívesen beszélgetnék csak úgy.
2015. szept. 6. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!