Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most akkor hogy is van ez?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor hogy is van ez?

Figyelt kérdés

Sok ember végső elkeseredésében ilyeneket kérdeznek ismeretlenektől ezen az oldalon, hogy:

"Szűzzel, vagy tapasztalttal szexelnél?"


Erre jönnek ilyen válaszok, hogy:

"Tapasztalttal, nincs kedvem szüzekkel bénázni."


Valaki ezt kérdezi:


"22(v. 25) évesen szűz vagyok, gáz? (ciki?)" (blablabla..)


A kedvencem mikor valaki ezt válaszolja:

"Hát ott már nagyon komoly problémák vannak"


Tehát akkor összegezzük:


Az emberek nem szeretik a szüzeket, csak a tapasztaltakat, mert azok tudják ugye, hogy mi a jó az ágyban.

Akkor a nem szüzek, hogy lettek nem szüzek, ha őket is visszautasította mindenki?

Valamint, egyre több huszonéves szűz ír ki "ciki"-s kérdéseket, amikre megkapják a negatív válaszokat".


Tehát, a szüzes kérdésekre a nem szüzek folyamatosan írják a negatív válaszokat, majd felháborodnak, hogy ott már valami gond lehet.

Nem veszik észre, hogy gyakorlatilag a nem szüzek miatt vannak egyre többen szüzek? Mintha saját maguk ellen lennének és gyártják a szüzeket, akikhez már nyomhatják a felháborodásukat, mert az mennyire ciki, meg beteges és ezzel a gondolkodással olyan mint egy véget nem érő körforgás. A mentalitásuk miatt.


Elsőre teljesen hülyeségnek tűnhet, amit kérdeztem, mert nyilván azért ez nem teljesen így van. Én csupán csak az emberi gondolkodásra vagyok kíváncsi, hogy hogy lehet ennyire primitív valaki?


Én magyarázatnak egyetlen példát tudnék felhozni.

Az új generáció.


A régi generációban még ott volt a szerelem, a házasság, család, gyerekek. Meg volt a maga korlátozottsága a szülők részéről, de a rend megmaradt.


Az új generációban a szülők is, a gyerekek is felrúgnak minden szabályt, és ha ez így folytatódik, hatalmas káosz lehet. Egyre több elkeseredett lelkibeteg, magányos felnőtt lesz.


Kérlek titeket, próbáljátok meg értelmezni a kérdésem, ne csak felszínesen, és ez alapján adjatok rá választ. (még ha elég gyerekesen, is hangzik az egész, képtelen vagyok másképp fogalmazni)


Szerintetek mi lenne a legjobb megoldás erre a problémára?



2015. szept. 6. 12:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom nő vagy férfi vagy....



De mondjuk annyira nem is lényeges, csak a kíváncsiság :)


A megoldás az lenne ha rend lenne téve a fejekben, viszont ezt mindenkinek magának kell.


Nem lehet egy liberális világban parancsszóra rendbehozni egy ilyen problémát.

2015. szept. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 RRR ***** válasza:
nem sokára úgy is itt a világvége ,ne izgulj:DDDD
2015. szept. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Meg lelkibeteg gyerek....
2015. szept. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vagyis 20-on éves szűz vagy, aki a kutyának nem kell és most itt vergődsz. Értjük.
2015. szept. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Elsőre teljesen hülyeségnek tűnhet, amit kérdeztem"


Másodszorra is az.

2015. szept. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 KJUsul ***** válasza:

Ez elég bonyolult kérdéskör. Vannak szúz lányok, akár 10-13 évesek, akik imádnak szopni például, most akkor ők mik? NVan amelyiket az apja, nagybátyja stb szoptatta 8 évesen és azért, van amelyiket iskolatárs a WC-ben stb....


Sajnos ez világ. A 10-11 éves cigánylányok nagy többsége (lehet nácizni), úgy kb 70%-a már aktív nemi életet él. Ettől még nem lesz baj azzal, ha valaki mondjuk az esküvőre tartogatja magát....


Kötve hiszem, hogy a szüzesség bármilyen korban azt jelentené, hogy az illetőnek valamiféle baja van. Az élet hozhat ilyen helyzeteket és kész. Nem kell szerintem ezen aggódni. Aki meg kigúnyolja a szüzeket, meg elmondja minden betegnek, és egyből előhozakodik a pedofil pap témával (mert ugye a 16 éves hülygyerek, aki 10 évesekkel hál, az bezzeg nem pedofil....) az egy idióta és a véleménye szart sem számít.

2015. szept. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!