Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti szoktatok csókolózni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szoktatok csókolózni a szexpartneretekkel?

Figyelt kérdés
Csak is kizárólag szexelni jártok össze! Nálam ez olyan bensőséges dolog, én csak azt csókolom meg aki iránt már egy picit is érzek valamit.Még ha meg is csalnának, sokkal jobban haragudnék az illetőre ha csak csók lenne érzelemekkel, mint ha szexeltek volna érzelmek nélkül.. Ti hogy vagytok ezzel?
2015. szept. 6. 17:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyílván azért fekszem vele össze mert tetszik, innentől kezdve meg is csókolom. Én is úgy vagyok vele hogy ennek érzelmi dolognak kéne lennie, de van aki csak a teljes élvezet miatt csinálja ilyenkor, mint én is.
2015. szept. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a csók is a szex része. Persze lehet nélküle is de jobb vele. 25/F
2015. szept. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 aperitif ***** válasza:
100%
Természetesen. Hatalmas csókcsatákat szoktunk vívni. Nekem a szexpartner sem azt jelenti, hogy találkozunk, félre húzom a bugyimat, berakja, elélvezünk, viszontlátás. Nyilván az ember a szexpartnere iránt is érez valamit, ha mást nem, szimpátiát és szexuális vonzódást, különben nem lenne a szexpartnere.
2015. szept. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én csókolnám, ha lenne. :)
2015. szept. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jelenleg egy érzelmi párkapcsolatban élek már régóta, viszont volt szexkapcsolatom és alap volt benne minden szex terén, mint egy érzelmi kapcsolatban, a csókot is beleértve. A csók nálam szintén egy fajta izgalmi hatást vált ki, nálam semmi köze az érzelmekhez.

28N

2015. szept. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen szoktam nálam az aktus része, különösen ha jó a szex heves csókcsatával felvezetve.
2015. szept. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!