Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Többszörös női orgazmus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többszörös női orgazmus megkötözve?

Figyelt kérdés
Egy ideje izgat a gondolat,hogy megkötöznek,hogy ne tudjak mozdulni,majd egy vibrátort rögzítenek szorosan a puncimhoz és bekapcsolják azt,majd magamra hagynak egy időre(10-15 perc).Van itt olyan akinek van ehhez hasonló tapasztalata?Milyen érzés lehet intenzíven érezni több orgazmus után is a vibrátort,úgy hogy nem tehetsz semmit?
2015. szept. 7. 03:36
 1/7 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
62%
Egy hó sybian-hoz kéne kötözni.
2015. szept. 7. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
62%
jó*
2015. szept. 7. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Szürke 50 árnyalata az ötlet forrása?

Szerintem írói túlzások gyűjteménye az a sok-sok orgazmus abban az irományban. Vagy a csaj a pénzre gerjed és ezért minden jó neki.

Romana vagy Júlia megtűzdelve némi kötözéssel. Igénytelen ostobaság...


Kérlek, ha mégis élvezetet nyújt a kötözés, írd meg nekem, mert akkor megtérek és elmegyek papnak.

2015. szept. 7. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Akkor mar tojasvibratort kellene alkalmazni. :) Amugy bizonyos noknel gyakori a multiorgazmus, de nem anny soknal, mint hiszik. En inkabb azt tennem a pasid helyeben, hogy jol kikotoznelek, felpofoznalak a makkommal, aztan szetcsokolnam minden porcikadat a puncidat kiveve. Es mikor mar megorulsz a vagytol, akkor hatolnek a tocsogos puncidba, izombol megrakva azt. Persze mindezt bekotott szemmel elned at. :D
2015. szept. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 kovpet ***** válasza:
59%
Ha már megkötözve feküdnél előttem, akkor nyalnálak inkább nem engedném át a szórakozást egy darab műanyagnak... :)
2015. szept. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
59%
.én ezt megteszem Veled a farkammal ha akarod.20/7
2015. szept. 8. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Néztem pár videót arról a bizonyos sybian-ról,elég ígéretesnek tűnik,bár az ára hajmeresztő.
2015. szept. 8. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!