Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Mikor mondjam meg a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mikor mondjam meg a lánynak, hogy még szűz vagyok?

Figyelt kérdés
24 évesen mikor és hogyan mondjam meg ezt és ez hogyan érintene ez az információ Titeket? Nem akarom majd elijeszteni és hazudni erről, hogyha találnák egy lányt . Kort is írjatok.

2015. szept. 8. 07:27
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
0%
Minek mondanád el?
2015. szept. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
81%
Ha sikerűl eljutnod oda akkor nagyon határozottnak kell lenned. Egy nő pontosan érzi a bizonytalanságot. Nem ugy nyúlsz a melléhez nem tudod milyen érzékeny lehet egy csikló. Milyen erősen nyúlhatsz a hüvelyébe. Ha szerencséd van és mégis tetszel akkor talán segít a nő. Ha nem több alkalmad nincs a szexre a nőnél.
2015. szept. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
76%
De édes. :) Hidd el: BÁRMIKOR elmondhatod neki. (Persze, onnantól kezdve, hogy ténylegesen együtt vagytok.)
2015. szept. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
30%
Jobban jársz, ha mélyen hallgatsz a dologról, főleg ne az elején tálalj ki neki. Esetleg ha már elmélyült a kapcsolatotok és a szexre kerül a sor, nem árt neki megemlíteni, már csak amiatt is, h ne lepődjön meg esetleges ügyetlenségeden.
2015. szept. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
3as. Én 29 éves férfi vagyok és még nem voltam nővel és nem tudom mit mondjak egy nőnek de nem merném megmondani. Mondjuk nincs nő aki magához engedne. Akkor én is édes vagyok?
2015. szept. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
21%

Nem szabad megmondani. A nő egyszerű lény, azzal hogy szűz vagy, ezt mondod neki: egy nőnek sem kellettél, gyenge vagy, és a társadalmi normák szerint lúzer. Totálisan elrontod az esélyeidet. Ezután jó eséllyel nem néz rád férfiként. Jöjj össze vele, szeretkezzetek. Majd azt mondod, mittudomén 2 éve nem keféltél, ezért voltál picit ügyetlen. A szex maga nem egy nagy művészet, én is 22 évesen vesztettem el, de jön az ösztönből. Végigcsókolod a testét, jól kinyalod, megkérdezed, hogy az ujjaiddal is játszhatsz e, aztán ha szerencséd van ő is dolgozik rajtad, majd kéred hogy vágtasson egyet, mert az jól esne. Behatolsz, és már látod, hogy ez nem is olyan bonyolult, sőt, nagyon fa.sza. Megjön az önbizalmad, megtolod misszibe meg oldalról és ennyi. Nem hiszem, hogy a nők java első alkalomkor új kapcsolatban ennél több zsonglőrködést vár. Ha nem bénázol nagyot, simán el is hiszi, hogy nem vagy szűz.


Persze be is lehet vallani, van kivétel, csak nem sok. Hatalmas rizikó.

2015. szept. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
78%

Még időben

Nekem anno az akkori pasim nem árulta el, a koli miatt csak pettingeltünk, mert más is aludt a szobában :D

Aztán egyszer egyedül maradtunk és fél év után kinyögte, behatolás előtt, hogy ő szűz.

Teljesen lefagytam...

2015. szept. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
87%

Az első, második pettingelés alkalmával mondd el. Vagy akkor, amikor szóba kerül a védekezés.

26N

Egyébként engem nem zavarna.

2015. szept. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
59%
A 6-os egy idióta.
2015. szept. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
5%
Én is szeretlek.:-)) Nekem aztán mindegy, akkor jöjjön majd sírva a következő kérdés, hogy elhagyott a barátnőm, mert az erkölcsös gyk-s csajok mind azt mondták, nem baj ha szűz vagyok...Én szóltam.
2015. szept. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!