Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez jó erotikus történet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jó erotikus történet?

Figyelt kérdés
Beszélgettem a haverommal. Egyszercsak ránk tört valami furcsa érzés, mintha dugnunk kéne. Ott voltunk a pasi kertjében de mivel a házban otthon voltak így nem tudtunk mit csinálni. Aztán eszembe jutott hogy kimehetnénk az erdőbe. Mondtam hogy megvárom az erdőben ő meg Jöjjön később a gumival meg kötéllel. Már 20 perce vártam mire megtalált egy erdei úttól 10 méterre. Mivel ő a pasi igy kikötöttem a fához. Elkezdtem az ajkaimmal arctól lefelé menni. Már a nyakánál jártam amikor elkezdte élvezni. De én mentem tovább jött az enyhén szőrös mellkasa majd a kockás hasa és az alhasa. Itt már nagyon felállt neki és nekem már nagyon nedves volt. Kibontottam a nadrágszíjat és letoltam a nadrágot. Levettem a lábáról majd arrébb raktam 2 méterrel. Rajtam még volt egy póló meg egy sort. Megfogtam egy fűszálat és végig vezettem a testén, cirógattam. Gondoltam egy kicsit megszivatom. Elmentem egy szó nélkül és ő meg ott állt a fának kötözve egy szál boxerben. 2 percig nem látott Sehol és be volt egy kicsit parázva mert már csak 1,5 óra volt sötétedésig, de gondolta hogy visszamegyek. 2 percig hallottam hogy ordított hogy jöjjek. Persze csak 3 méterre voltam. Elöjöttem és mondta hogy azt hitte hogy a vadkanokkal fog éjszakázni. Én elkezdtem simogatni a bokáját és mentem felfelé a térde után a belső combja jött és fel is állt neki. Végig simogatom a borostás farkán és elkezdtem szopni. Levettem a ruhámat majd felraktam a gumit. Levettem a kötelet a pasiról aki 24 évesen még sose élt át ilyen erdei szexet főleg nem egy 16-17 éves lánnyal. Láttam egy kidőlt fát neki dőltem és elkezdett csókolni a nyakamtol lefelé a kicsi kerek mellemen át a lapos hasamat. Majd elkezdte nyalni a puncimat. Ezután belém helyezte a farkát. Ekkora már nagyon bizsergett és nagyon nedves voltam. A lábaimat a nyakába raktam miközben a fatörzsön feküdtem. Nagyon élveztem és nagyon hangos voltam. Egyszer csak a pasi hangokat kezdett el hallani. Felnőtt és gyerek hangokat. Értetlenül hallgatták hogy mi ez a hang. Én felismertem egy pár hangot volt amelyik közeli ismerős volt a szüleimnek. Persze mire közel érték akkor már csendbe voltunk és közbe piszkáltam a pasi belső combját a lábammal. Mikor azok az emberek messze jártak akkor folytattuk misszionárius pózban. Közben simogattam a mellkasát majd ő az enyémet. És annyira jó volt hogy egy nagy izmos emberrel dugok. Neki is jó volt mert szereti a vékony lányokat és könnyen is hozzá lehet férni a puncihoz. Most a pasi feküdt fel a fára és lovagoltam rajta. Kezeim a vállakon voltak. A farka meg ment befelé a puncimba. Megint jött az élvezet meg a hang de már nem jött senki. Fél óra volt sötétedésig de még mindig annyira jó volt. A farkát bennem hagyta egyidejig és elkezdte simogatni a testemet a mellem fölötti résztől a belső combomig. Aztán elkezdte mondani hogy milyen jól szexelek, meg hogy nem baj hogy nem vagyok nagy mellű meg nagy fenekű. Megint végig csókolta a testemet a borostás arcával. Már a második óra kezdett egy kicsit fárasztani így rá feküdtem és átölelt. Nagyon jól esett. Félhomály volt, mondtam hogy lehet hogy menni kéne de mondta ha jön egy vad álat akkor meg tud védeni. Eszembe jutott hogy száz méterre van egy vadász les, és ott is lehet aludni meg pihenni. El is indultunk, közben hallottam állatokat szöszmötölni de féltek tőlünk. Oda értünk a leshez és fent elkezdtünk beszélgetni. Mondta hogy túl nagy a korkülönbség ahhoz hogy komoly dolog lehessen köztünk de lehetünk haverok ugyan ugy meg dughatunk is. Az erdő széle 1 km-re volt így inkább bent maradtunk. Volt nálam egy telefon és felhívtam a szüleimet hogy a barátnőmnél alszok. És még ott is elkezdtünk dugni. Először elkezdett vetkőztetni. A szájával levette a pólómat és a melltartót. Elkezdte csókolni és simogatni a hasamat meg a mellem. Majd kigombolta a rövid nadrágomat és elkezdte nyalni a puncimat. Kimondhatatlan orgazmust éreztem. Utána én kezdtem el levenni a ruháit. Letéptem a pólóját, lehúztam a nadrágját, lehúztam a boxerét és Elkezdtem bekapni a farkát. Kikötöttem a pasit az oszlophoz ami tartja a lest. És Elkezdtem lovagolni a farkán. Olyan nedves voltam mint egy patak és annyira bizseregtem mintha vibrátort tettek volna a puncimba. A vadász les mozgott ide-oda és a hangunk hangos volt hogy messzire is hallható volt. Hajnalban indultunk hazafelé. Otthon nem derült ki semmi. Eleinte úgy volt hogy a pasinál lesz a szex, de mivel mindenki otthon volt és igy nem lett volna jó ötlet. A pasi 3 házra lakik tőlünk és nagyon remélem hogy nem bukunk le. Minden héten össze járunk dugni. Mikor hol. Van hogy az erdőben van hogy a falu után a szántóföldeken, van hogy a tónál.
2015. szept. 9. 12:16
 1/9 anonim ***** válasza:
BORZALMAS!! De tényleg ... Semmi izgató nincs benne, a vesszők hiányától a mondatok nincsenek tagolva, egy szusszal végig kell olvasnunk egy 3 km - es mondatot, a fogalmazás slampos, a történet maga pedig lapos. Semmilyen más kifejező eszközt nem használsz, csak a vulgáris szavak ismétlődnek. Unalmas. Mintha egy történelem dolgozatban leírnád, hogy Xy ekkor - meg akkor uralkodott pont, XY ekkor - meg akkor halt meg pont, a IIVH ekkor ért véget pont ... Borzalmas.
2015. szept. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

lyan nedves voltam mint egy patak és annyira bizseregtem mintha vibrátort tettek volna a puncimba.


Ez az egyik legröhejesebb mondat :) Patak? Tényleg? Erre izguljunk fel? :D

2015. szept. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a történet maga jó, van benne ötlet és változatosság. Ez tényleg megtörtént? Mert ha csak elképzelted, akkor elég jó a fantáziád!:) De a megfogalmazás és a nyelvtan tényleg elég siralmas. Tagolás, összetett mondatok használata, változatos jelzők, szóismétlések elkerülése sokat segítene az emészthetőségen. Kéne még egy kicsit dolgozni rajta.
2015. szept. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
engem konnyu felizgatni, es vizualis is vagyok. egy ketto tocsogok. na de ettol? picit sem... szornyu!!!!!!!
2015. szept. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Inkább mondanám katasztrófának. Én se írok világsikerű történeteket de azért na. Először mondjuk olvass el pár könyvet, hogy legyen egy kis fantáziád. Emellett a tagolást se ártana megtanulni...

26/F

2015. szept. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

16 l vagyok és szűz szerintem még ha siralmas is még akkor sem annyira szörnyű ahhoz képest hogy szűz vagyok

Nyelvtanból nem vagyok jo de a vesszoket a mobil miatt nem irtam ki.

Azert elég izgi lehet erdőbe dugni

2015. szept. 9. 21:26
 7/9 anonim ***** válasza:
Szűzen is lehet valakinek fantáziája, és rendes, izgalmas, ízes kifejezőképessége.
2015. szept. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A szüzesség megléte nem egyenlő a műveletlenséggel... és nem is ok arra.
2015. szept. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
gyerekek a második mondatnál kiégtem, azért becsületesen végigolvastam, de borzasztó volt, inkább a tanulásra koncentrálj kérlek
2015. szept. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!